Смартфон зможе вимірювати температуру тіла

Сучасні смартфони давно вже більше, ніж просто телефони. Це комп’ютери, які завжди з користувачем і виконують безліч завдань, в тому числі і таких, які не мають відношення до спілкування їх користувачів один з одним. Нова інженерна розробка дозволить смартфону вимірювати температуру тіла користувача. При цьому користувачу не доведеться навіть торкатися термометра.

термометр в телефоні

Не так рідко зустрічається думка, що смартфони шкідливі для здоров’я. Набагато рідше надходять повідомлення про те, яким чином розумні девайси можуть виявитися корисними для здоров’я. Нова розробка була більш докладно розглянута Скоттом Адамом Гордоном (Scott Adam Gordon) на сторінках ресурсу androidauthority.com. На сьогоднішній день мова йде про розробку, а не про технології, яка вже застосовується в мобільних девайсах.

Південнокорейська компанія CrucialTec повідомила про те, що нею був розроблений перший в світі «сенсор модуля термометра мікророзміра» для смартфонів. Згідно з повідомленням The Korea Herald, цей модуль здатний виміряти температуру тіла людини за 0,5 секунди, відображаючи її на екрані девайса за допомогою спеціально призначеного для цього завдання програми.

Модуль заснований на інтегрованій мікроелектромеханічнй системі (i-MEMS) і, як повідомляється, може вимірювати температуру тіла людини та інших об’єктів від -40 до +200 градусів за шкалою Цельсія. Зрозуміло, в такому термометрі необхідна також і технологія, що дозволяє власній температурі смартфона не впливати на точність вироблених модулем вбудованого в девайсі термометра вимірювань.

термометр в телефоні

Найцікавіше, що в новому модулі термометра реалізована безконтактна технологія вимірювань, тому у користувача не буде необхідності доторкатися сенсора, щоб виміряти свою температуру.

В даному повідомленні The Korea Herald нічого не говориться про те, коли користувачі зможуть побачити нову технологію в представлених на ринку цифрової електроніки смартфонах. Адже розглянутий сенсор є першим датчиком з таким призначенням. І це значить – перед комерційним застосуванням нової технології можуть пройти роки, якщо вона взагалі коли-небудь знайде собі застосування в реальних мобільних девайсах, які будуть запропоновані для придбання споживачам.

Але оскільки біометричний моніторинг став одним з найбільш пріоритетних трендів, властивих сучасної індустрії смартфонів і девайсів, нікого не здивує, якщо нова технологія знайде собі застосування в прийдешніх флагманських смартфонах і стане ще одним помітним розширенням функціональності цифрових девайсів.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *