5 сервісів для тих, хто хоче дивитися ТБ онлайн

Завдяки цим майданчикам ви не пропустите важливу спортивну трансляцію або випуск улюбленого шоу, навіть якщо будете в дорозі.

Всі перераховані сервіси мають додатки для мобільних пристроїв (крім «Яндекс.Телепрограмми») і надають легальний доступ до популярних російськомовних каналів. Ви можете дивитися їх безкоштовно або платити за преміальні функції.

1. Tviz

  • Платформи: Android, iOS.
  • Кількість каналів: понад 200, з них більше 20 безкоштовних.

Всі телеканали додаток показує тільки в прямому ефірі, можливість переглядати записи не передбачена. Частина контенту можна дивитися безкоштовно, але з рекламою. А можна також вибирати варіанти платної підписки, які відкривають доступ до тих чи інших груп преміальних каналів. Найдешевший тариф (29 рублів на місяць або одноразовий платіж у 299 рублів) просто відключає оголошення.

Tviz також можна використовувати в якості додатку-компаньйона для вашого телевізора. Воно визначає по звуку передачу, яку ви дивитеся по ТБ, і тут же виводить її профіль: назва, опис, офіційний сайт, розклад та інші дані. Крім того, Tviz відображає детальну телепрограму і повідомляє про вихід в ефір передач, які ви не хотіли б пропустити.

TvizTvizTviz

2. Лайм HD TV

Лайм HD TV

  • Платформи: Android, iOS, Windows, Smart TV, телеприставки.
  • Кількість каналів: понад 200, з них 50 безкоштовних (тільки на мобільних пристроях).

Число каналів, доступних для конкретного користувача, залежить від платформи і обраного тарифного плану. Наприклад, через мобільний додаток «Лайм HD TV» можна дивитися 50 каналів безкоштовно, але з рекламою. За відсутність оголошень на Android і iOS власники сервісу просять 49 рублів на місяць. За підключення інших каналів потрібно доплачувати. Для інших платформ передбачені тільки платні тарифи.

У «Лайм HD TV» можна дивитися як прямий ефір, так і записи недавніх телепередач. Крім того, деякі тарифи включають доступ до фільмів та серіалів з онлайн-кінотеатрів.

3. Peers.TV

Peers.TV

  • Платформи: веб, Android, iOS, Smart TV, телеприставки.
  • Кількість каналів: більше 80, з них близько 30 безкоштовних.

Peers.TV транслює прямий ефір і надає доступ до записів недавніх трансляцій. Ви також можете додавати записи передач в особистий архів, де вони будуть зберігатися до одного місяця. Через Peers.TV також можна дивитися серіали і фільми.

В безкоштовному режимі відображається реклама та частина каналів заблокована. Разом з тим сервіс пропонує два варіанти платної підписки. В рамках першого ви відключаєте оголошення і можете розблокувати 5 платних каналів на вибір за 59 рублів на місяць. Другий тариф надає повний доступ до контенту, але з рекламою. Його щомісячна вартість теж дорівнює 59 рублям.

Окремо варто відзначити можливість завантаження трансляцій і фільмів на пристрій для перегляду в офлайні. Функція безкоштовна, але ви можете завантажувати контент тільки з тих каналів, які відкриті для всіх або доступні у вашому тарифному плані.

4. SPB TV Россия

SPB TV

  • Платформи: веб, Android, iOS, Windows, Smart TV, телеприставки.
  • Кількість каналів: понад 100, з них близько 80 безкоштовних.

За допомогою сервісу SPB TV ви можете дивитися як прямий телеефір, так і записи недавно показаних передач. На майданчику також є фільми і серіали.

Як і в інших подібних сервісах, в безкоштовної версії SPB TV відображається реклама, а частина контенту заблокована. За 99 рублів в місяць майданчик відкриває повний доступ до медіатеці серіалів і фільмів і відключає оголошення. А за 249 рублів на місяць ви отримуєте все перераховане плюс більше 30 преміальних каналів і доступ до записів ефіру.

Завдяки функції «Ефір на паузі» можна зупиняти перегляд трансляції, а потім повертатися і дивитися далі з того ж самого моменту. Але таку можливість отримують тільки передплатники.

5. Яндекс. Телепрограмма

Яндекс Телепрограмма

  • Платформи: веб.
  • Кількість каналів: 45, все доступні безкоштовно.

Цей веб-сервіс відображає розклад більш ніж 200 телеканалів. Але дивитися можна тільки чверть з них. Користувачам доступний прямий ефір цих каналів і записи деяких серіалів, фільмів і передач. Додатки для Android, iOS і інших платформ відсутні.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *