З кожним роком смартфони стають дедалі зручнішими пристроями, оскільки розробники з черговим оновленням намагаються додати у прошивку щось нове. Виробники націлені на те, щоб зробити користування телефоном комфортним для кожної категорії користувачів, будь то дитина або літня людина. Так зовсім недавно компанія Xiaomi додала у свою оболонку друге місце, що дозволяє використовувати смартфон відразу кількома людьми. Давайте розглянемо, що це таке, а також розберемося з принципом створення і налаштування другого простору в Xiaomi.
Що такий другий простір у смартфоні Xiaomi
Почнемо з того, що вкладку «Другий простір» у налаштуваннях свого смартфона можуть зустріти тільки ті користувачі Xiaomi, які оновили апарат до прошивки MIUI 8. На жаль, у ранніх версіях оболонки сучасна функція не реалізована. Однак якщо ви власник оригінального телефону від Xiaomi, то оновитися до останньої версії не складе проблем.
Другий простір створює на смартфоні додатковий робочий стіл. Можна сказати, що це абсолютно новий телефон, без встановлених вами програм, сервісів та інших налаштувань. Приємно те, що другий простір не буде сильно витрачати оперативну пам’ять, а його створення лише трохи зменшить кількість доступної ОЗП.
Таку функцію також можна зустріти на комп’ютерах під керуванням Windows, де користувач може створювати кілька облікових записів, наприклад, для всіх членів сім’ї. Це дуже зручно, оскільки стороння людина не зможе переглянути ваші конфіденційні дані.
Для чого потрібен другий простір
До цього моменту ми вже частково розібралися із призначенням другого простору, однак кожен користувач створюватиме його для своїх потреб. Наприклад, можна створити додаткові робочий стіл для дитини, встановивши на нього ігри та навчальні програми. Завдяки цьому чадо не зможе випадково видалити важливий файл зі смартфона, або, що ще гірше, зробити платіж у мобільному банкінгу.
За бажанням на друге місце можна встановити пароль, відбиток пальця або графічний ключ, що дозволить користуватися вашим смартфоном лише певному користувачеві або групі користувачів. Для переходу між робочими столами використовується спеціальна кнопка, розташована на головному екрані або в налаштуваннях телефону. Також у разі необхідності другий простір можна видалити, тим самим звільнивши вільну пам’ять на пристрої.
Як створити та видалити другий простір на Xiaomi
Зараз перейдемо до найцікавішої теми, а саме розглянемо, як створити та видалити другий простір на Xiaomi. Насправді в цьому немає нічого складного, тому це впорається будь-який користувач, навіть новачок у сфері Android. Насамперед розберемося зі створенням другого простору. За традицією представляємо до вашої уваги докладну інструкцію:
- Заходимо в налаштування.
- Переходимо до розділу «Другий простір».
- Натискаємо на кнопку «Створити друге» простір».
Додатковий простір створений, а це означає, що можна перейти до його налаштування:
- Відразу після створення система запропонує встановити спосіб переходу. На вибір надається два варіанти: пароль або ярлик.
- Далі створюємо пароль для нового облікового запису, натиснувши на кнопку «Задати». За бажанням процедуру можна пропустити, вибравши «Пропустити».
- При виборі способу переходу “Ярлик” на робочому столі з’явиться нова іконка, що має назву “Перехід”. Натискання на неї виконає переміщення в перший простір і навпаки. До речі, якщо встановити пароль, то його доведеться вводити при кожному переході з одного облікового запису до іншого.
А тепер доречним буде питання: як же видалити другий простір? Це робиться легко, але для наочності рекомендуємо ознайомитися з наступним посібником:
- Переходимо в налаштування.
- Заходимо до розділу «Другий простір».
- Натискаємо по кнопці у вигляді сміттєвого бака, розташованої у правому верхньому кутку екрана.
- Підтверджуємо видалення, натиснувши по кнопці «Видалити» у вікні.
Зауважимо, що система може вимагати підтвердити пароль від Mi-акаунта, звичайно, якщо він створений на вашому пристрої.
На закінчення нагадаємо, що другий простір – корисна функція на смартфонах Xiaomi, що дозволяє створити два робочі столи на одному пристрої. Ми розглянули принцип створення, а також розібралися з процедурою видалення. Уважно дотримуйтесь інструкцій, і тоді жодних проблем не виникне.