Xiaomi Mi AI Translator знає 34 мови і виконує переклад в реальному часі (4 фото)

Xiaomi представила новинку Mi AI Translator, яка вміє перекладати слова на 34 мови в режимі реального часу. За твердженням виробника, заявлений функціонал дозволяє охопить 224 регіону та країни в світі. Зовні гаджет нагадує досить товстий смартфон.


Діагональ сенсорного дисплея пристрою 4 дюйма, співвідношення сторін становить 16:9. Габарити рівні 112.8 × 64 × 14.4 мм при вазі 134 грами. Назва процесора в гаджеті не озвучується, однак повідомляється, що він багатоядерний исоздан за 12-нм техпроцесу, частота функціонування – 2 ГГц. Виріб випускається в двох модифікаціях: з сховищем на 16 ГБ і оперативною пам’яттю на 2 ГБ і зі сховищем на 64 ГБ оперативної пам’яті, 3 ГБ. Гаджет розпізнає написи і вивіски за допомогою 5-мегапіксельної камери, а потім переводить їх. Також у Mi AI Translator є 2 мікрофон, динамік, Bluetooth-модуль і акумулятор на 2200 мАч.


На Mi AI Translator предустанавливают словники Коллінза, Оксфорда і три китайських словника для роботи в офлайновому режимі. Підтримується офлайн-переклад на англійську, китайський, японський, німецький та корейська мови. Початкова версія, позбавлена LTE, але з Wi-Fi 802.11 b/g/n, обійдеться покупцям приблизно в $72. Варіант з підтримкою 4G коштує $144.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *