Xiaomi iDol – третій дрон китайської компанії

Xiaomi розширила асортимент дронів третьою моделлю, названої iDol. Правда, компанія зробила це не самостійно: вона виділила кошти на реалізацію проекту, підготовленого китайським стартапом FunSnap. Судячи з того, що ціна вже оголошена (близько $ 140), iDol перейшов в комерційну стадію.

Дрон відрізняється складною конструкцією і невеликими габаритами – 226 x 144 x 48 мм. Маса виробу становить 360 грамів. Живлення безпілотника здійснюється від акумуляторної батареї ємністю 1800 мА · год, максимальний час польоту – близько 10 хвилин.

Xiaomi iDol

iDol оснащений приймачем GPS, барометром і системою VPS (Visual Positioning System), яка дозволить не втрачати координацію в складних умовах на вулиці або при польоті в приміщенні. Само собою, є і камера: вона забезпечує зйомку відео роздільною здатністю Full HD з кадровою частотою 30 к / с. Об’єктив камери ширококутний, з кутом огляду 120 °. Про систему стабілізації даних немає, але вона, швидше за все, присутня.

Одне з джерел відзначає застосування в iDol технологій штучного інтелекту, які повинні максимально спростити процес управління та, відповідно, польоту, «олюднити» його. Але що мається на увазі під цим – незрозуміло. Так, дрон підтримує режим стеження за рухомими об’єктами, їм можна управляти за допомогою жестів, але це і інші моделі вміють. Мабуть, доведеться дочекатися перших тестів або оглядів, щоб оцінити AI пристрою в дію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *