Чому покупці вибирають Blackview BV9000 Pro при покупці захищеного смартфона?

Новий захищений смартфон Blackview BV9000 Pro показав, наскільки витривала трубка, якою можуть користуватися навіть військові, може бути досконала в плані апаратної начинки і зовнішньої привабливості. Розберемо все по пунктах:

  1. Конструкція корпусу являє собою повноекранну лицьову частину в захищеному оточенні з екраном, співвідношення сторін якого – 18: 9. Захист передбачений від попадання вологи, пилу і ударів. Причому зовнішність вийшла не сумною, а можна сказати навіть модною.
  2. 6 ГБ ОЗУ + 128 ГБ вбудованої пам’яті для забезпечення швидкої роботи телефону навіть після завантаження великої кількості додатків.
  3. Подвійна основна камера 13 Мпікс. + 5 Мпікс. В налаштуваннях можна вибрати один з декількох режимів фото зйомки, в тому числі і 3D-ефект при створенні фотографії. Найбільшою перевагою камери є зйомка в темний час доби і вночі.
  4. Захисне скло Corning Gorilla Glass 5 з дуже високим рівнем витривалості.
  5. Blackview приділили велику увагу обробці деталей корпусу. Якість збірки чудова, що робить всю конструкцію схожою на тонкий монолітний шматок металу.
  6. У січні наступного року в смартфоні буде активована функція розпізнавання особи. Так, що всі, хто вже купив BV9000 Pro, зможуть оновити програмне забезпечення і задіяти цей функціонал.
  7. Крім того, з часом буде покращено роботу вже встановленого ПО і оптимізовано енергоспоживання, а також додані нюанси по частині безпеки даних на смартфоні (інтелектуальне управління батареєю) / розпізнавання особи / смарт-клавіші і т. Д.). Повірте, виробнику буде, чим вас здивувати.

Щоб більш грунтовно познайомитися зі смартфоном, компанія Blackview пропонує подивитися відео про цей пристрій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *