Неправильна секція установки служби в цьому файлі INF (MTP Device, Пристрій MTP)

Одна з найчастіших проблем при підключенні Android телефону або планшета до комп’ютера або ноутбука по USB – повідомлення про помилку під час встановлення драйвера: Виникла проблема в процесі встановлення програмного забезпечення для цього пристрою. Система Windows виявила драйвери для цього пристрою, але при спробі інсталяції цих драйверів сталася помилка — Неправильна секція установки служби в цьому файлі INF.

У цій інструкції докладно про те, як виправити цю помилку, встановити необхідний драйвер MTP і зробити так, щоб телефон був видно по USB в Windows 10, 8 і Windows 7.

Основна причина помилки «Неправильна секція установки служби в цьому файлі INF» при підключенні телефону (планшета) і як її виправити

Найчастіше причиною того, що при установці драйвера MTP виникає помилка є те, що серед драйверів, що є в Windows (а в системі може бути кілька сумісних драйверів) автоматично вибирається не той, що потрібен.

Це дуже просто виправити, кроки будуть наступними

  1. Зайдіть до диспетчера пристроїв (Win+R, ввести devmgmt.msc і натиснути Enter, у Windows 10 можна зробити правий клік по кнопці пуск і вибрати потрібний пункт контекстного меню).
  2. У диспетчері пристроїв знайдіть ваш пристрій: він може бути в розділі «Інші пристрої» — «Невідомий пристрій» або «Переносні пристрої» — «MTP Device» (хоча, можливі й інші варіанти, наприклад, модель вашого пристрою замість MTP Device).
  3. Натисніть правою кнопкою миші на пристрої та виберіть «Оновити драйвер», а потім натисніть «Здійснити пошук драйверів на цьому комп’ютері». 

Ручне встановлення драйвера MTP

  1. На наступному екрані натисніть кнопку «Вибрати драйвер зі списку доступних драйверів на цьому комп’ютері». 

Вибрати драйвер на цьому комп'ютері

  1. Далі виберіть пункт “MTD-пристрою” (вікно з вибором може і не з’явитися, тоді відразу використовуйте 6 крок).
  2. Вкажіть драйвер USB-пристрою MTP і натисніть кнопку «Далі».

 Встановити драйвер USB-пристрій MTP

Драйвер повинен буде встановитися без проблем (у більшості випадків), а повідомлення про неправильну секцію установки в цьому INF-файлі не повинно вас потурбувати. Не забудьте, що на самому телефоні або планшеті повинен бути увімкнений режим підключення «Медіапристрій (MTP)», який перемикається при натисканні повідомлення про USB-підключення в області сповіщень.

В окремих випадках вашому пристрою може бути потрібен якийсь специфічний драйвер MTP (який Windows не може знайти сама), тоді, як правило, його достатньо завантажити з офіційного сайту виробника пристрою і встановити приблизно тим же способом, що описаний вище, але на 3 -м кроці вказати шлях до папки з розпакованими файлами драйвера і натиснути «Далі».

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *