Як увімкнути Інтернет на Android

Сучасний Android смартфон важко уявити без доступу до Інтернету. У цьому матеріалі ми розповімо про те, як увімкнути Інтернет на Android смартфоні за допомогою мобільного зв’язку та Wi-Fi.

Як увімкнути мобільний Інтернет на Андроїді

Для того щоб включити мобільний інтернет на Андроїді необхідно виконати кілька простих дій. По-перше, потрібно включити функцію «Мобільні дані». Для цього відкрийте настройки Андроїда та перейдіть до розділу «Передача даних».

розділ Передача даних

У цьому розділі потрібно знайти функцію «Мобільні дані» та увімкнути її. Також у цьому розділі є функція “Економія трафіку”. Її краще вимкнути, інакше у фоновому режимі вона може блокувати доступ до Інтернету для деяких програм.

Після цього вам потрібно повернутися на головний екран з налаштуваннями і перейти до додаткових налаштувань Інтернету. Для цього потрібно відкрити розділ “Ще”.

Далі потрібно перейти в підрозділ «Мобільні мережі».

Для включення Інтернету тут потрібно вибрати тип мережі: 2G, 3G або 4G LTE. Зараз, мережа 3G працює практично у всіх операторів та у всіх країнах. Але якщо ваш мобільний оператор підтримує 4G LTE, то краще вибрати саме цей тип мережі. Оскільки 4G LTE забезпечує максимальну швидкість доступу до Інтернету. Також у підрозділі “Мобільні мережі” є функція “Інтернет-роумінг”. Якщо ви хочете включити Інтернет у роумінгу, то цю функцію також потрібно активувати.

вибір типу мережі

У більшості випадків, вищеописаних дій достатньо для того, щоб включити Інтернет на Андроїд смартфоні. Але, якщо у вас все одно не працює Інтернет, то швидше за все у вас не налаштовані точки доступу (APN). Для того, щоб їх налаштувати вам потрібно відкрити налаштування та перейти до розділу «Ще – Мобільні мережі – Точки доступу (APN)».

Тут можна вибрати одну з точок доступу до Інтернету та змінити її налаштування. Також можна додати точку доступу. Для цього є кнопка зі знаком Плюс. Якщо не знаєте, які параметри вказувати зверніться до технічної підтримки вашого Інтернет-провайдера.

Як підключити Інтернет на Андроїд через Wi-Fi

Якщо ви хочете підключити Інтернет на Андроїді за допомогою підключення до бездротової мережі Wi-Fi, то тут все набагато простіше, ніж у разі використання мобільного Інтернету. Все, що вам потрібно зробити, це відкрити налаштування Андроїда та перейти до розділу «Wi-Fi».

розділ Wi-Fi

Далі потрібно включити мережу Wi-Fi, якщо вона відключена, і вибрати ту бездротову мережу, за допомогою якою ви хочете підключити Андроїд смартфон або планшет до Інтернету.

Після цього з’явиться вікно із запитом пароля. Вводимо пароль від Wi-Fi і натискаємо на кнопку «Підключити».

Після введення пароля Андроїд смартфон підключиться до Інтернету через бездротову мережу Wi-Fi. При цьому поряд з вибраною Wi-Fi мережею з’явиться напис: «Підключено».

Якщо ж після підключення до Wi-Fi мережі Інтернет так і не запрацював, то, швидше за все, проблема у відсутності доступу до Інтернету на роутері або точці-доступу Wi-Fi .

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *