Перша інформація про бюджетник Nokia 1 з Android Go

Відомий мобільний аналітик Ельдар Муртазін розповів про смартфон Nokia 1. Як підказує назва, це наймолодший і найдоступніший апарат в лінійці фінського бренду, запуск якого очікується навесні.

Базовий рівень

Nokia 1 отримає IPS-дисплей невідомої діагоналі з HD-дозволом (1280×720 пікселів). Як і у Nokia 2, оперативної пам’яті всього 1 ГБ, а вбудованої – 8 ГБ. Завдяки «полегшеній» операційної системи Android Go на пристрої повинна бути більше вільного місця. Google також створила спеціальні версії своїх додатків, вони споживають мінімум ресурсів і займають менше пам’яті. Інформації про камеру і інших характеристиках поки немає.

Ціна питання

За попередніми даними, на російському ринку Nokia 1 коштуватиме 5990 рублів (близько 2 900 гривень за поточним курсом, але в Україні ціна може бути нижче). Старт продажів запланований на березень. Муртазін додав, що аналогічна модель Huawei обійдеться дешевше – в 4990 або 5490 рублів.

Nokia 1 – це апарат невимогливих користувачів, які ще пам’ятають легендарний бренд (хоча сьогодні пристрої випускає HMD Global). Конкурентів у новинки буде чимало, але якщо говорити конкретно про Xiaomi, в зазначений бюджет вписується тільки неофіційний Redmi 4A з китайських онлайн-майданчиків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *