Флагмани Samsung Galaxy S9 і S9 + надійдуть в продаж на початку березня

За даними корейських видань, Samsung готується до запуску масового виробництва флагманів нового покоління. Компанія вже розмістила замовлення на ключові компоненти для Galaxy S9 і Galaxy S9 +, а перші смартфони зійдуть з конвеєра в січні 2018 року.

Зміни всередині

Як очікується, з новинок почнеться впровадження технології друкованих плат SLP (Substrate Like PCB), яка допускає більш щільне розміщення елементів. Частка таких плат складе близько 60% (раніше повідомлялося, що вони будуть використовуватися в моделях на чіпсеті Exynos), а крім дочірньої компанії Samsung Electro-Mechanics корейський гігант підключив ще кілька постачальників.

Ми вже знаємо, що подвійну основну камеру отримає тільки старший Samsung Galaxy S9 +, але і фронтальні модулі смартфонів будуть відрізнятися. Так, Galaxy S9 отримає камеру, поєднану зі сканером райдужної оболонки ока (схожа розробка є у LG). Його виробництвом займеться Partron, а Power Logics доручили випуск роздільних модулів селфі-камери і біометричного сенсора для Galaxy S9 +.

Коли чекати?

Виробництво Galaxy S9 і S9 + почнеться в січні, і до моменту презентації флагманів на виставці MWC 2018 у кінці лютого у Samsung вже буде заготовлена ​​велика стартова партія смартфонів. Не дивно, що чутки вказують на старт продажів новинок на початку березня наступного року. Поточні моделі Samsung Galaxy S8 і S8 + вийшли тільки в кінці квітня.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *