Режим обслуговування на Samsung Galaxy – що це і як використовувати

На смартфонах і планшетах Samsung з OneUI 5 або новішою версією є функція «Режим обслуговування», яка може бути корисною для тих власників пристроїв цієї марки, які передають свій телефон у сервісний центр для ремонту.

У цій простій інструкції докладно про те, як увімкнути режим обслуговування на Samsung, вийти з нього, для чого призначений цей режим і чим він може бути корисним.

Увімкнення режиму обслуговування та його призначення

Коли ви передаєте свій телефон для ремонту в сервісний центр або індивідуальному майстру, зазвичай потрібно надати доступ до пристрою — графічний ключ або інші варіанти. Це логічно, оскільки майстру необхідна можливість взаємодіяти зі смартфоном або планшетом для діагностики та перевірки ефективності ремонту.

Однак мало хто хоче надавати стороннім людям доступ до своїх даних. Саме тут і виявляється корисним «Режим обслуговування» на Samsung — у цьому режимі фахівець зможе виконати всі необхідні дії, але у нього не буде доступу до ваших особистих фото та відео, повідомлень, закладок та облікових записів, додатків та інших даних.

Щоб увімкнути режим обслуговування на Samsung, достатньо виконати наступні кроки:

  1. Зайдіть до Установки — Обслуговування пристрою.

Відкрийте установки обслуговування пристрою на Samsung

  1. Натисніть у режимі обслуговування внизу екрана.

Установки режиму обслуговування

  1. Прочитайте інформацію про режим обслуговування, за необхідності — створіть резервну копію даних (нагоді, якщо в процесі ремонту майстру доведеться скинути телефон) і натисніть «Увімкнути». Враховуйте, щоб увімкнути режим, потрібно, щоб на телефоні був налаштований будь-який спосіб блокування (графічний ключ, ПІН-код, відбиток пальця або інший).

Увімкнути режим обслуговування Samsung

  1. Якщо передбачається, що проблема програмна або якісь збої виникають тільки при виконанні певних дій із системою або додатками, залиште увімкненим створення системного журналу (увага: у ньому буде записано, які програми ви запускали), натисніть «Перезапустити».

Перезапуск у режимі обслуговування

Ваш смартфон або планшет Samsung Galaxy буде перезапущено, а після перезапуску буде увімкнено режим обслуговування і вхід до системи відбудеться під тимчасовим обліковим записом з обмеженим доступом до даних та програм: ваші конфіденційні дані будуть недоступні.

Увага: даних на карті пам’яті, за умови, що на ній не налаштовано шифрування, це не стосується – дані з неї доступні завжди, в крайньому випадку можна просто витягти її зі смартфона і переглянути вміст.

Як вимкнути режим обслуговування

Для вимкнення режиму обслуговування потрібно виконати майже ті самі кроки:

  1. Відкрити «Установки» — «Обслуговування пристрою».
  2. Натисніть “Режим обслуговування” внизу екрана.
  3. Натиснути кнопку «Вимкнути» — при цьому необхідно буде підтвердити його вимкнення відбитком пальця, графічним ключем або іншим способом, тобто людина, яка не знає їх, вийти з режиму обслуговування і отримати доступ до ваших даних не зможе.

Підбиваючи підсумок, режим обслуговування на Samsung — чудова зручна функція про яку варто знати і пам’ятати, і яка, сподіваюся, вам не знадобиться.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *