Як дізнатися версію Bluetooth на Android

Якщо вам потрібно дізнатися версію Bluetooth на Android телефоні або планшеті, зробити це просто, хоча з якоїсь причини інструкції в Інтернеті дають або неправильний спосіб (перегляд версії програми Bluetooth або Обмін файлами Bluetooth, що не дає потрібної інформації), або не підходить для всіх пристроїв.

У цьому посібнику два простих способи дізнатися, яка версія Bluetooth на Android телефону або планшеті. Перший — з великою ймовірністю працюватиме майже на будь-якому пристрої, другий не потребує встановлення сторонніх програм, але в деяких ситуаціях може не підійти. Див. також: Як дізнатися версію Android на телефоні, планшеті або емуляторі.

Перегляд версії Bluetooth у AIDA64

У Play Маркет є безліч відмінних безкоштовних програм для перегляду відомостей про апаратні характеристики Android. Однак, з майже десятка протестованих мною, лише одне дозволяє дізнатися підтримувану версію Bluetooth, а не тільки підтримку технології Bluetooth LE (хоча і ці відомості можуть бути корисними, про що далі). Ця програма – AIDA64.

  1. Завантажте AIDA64 з Play Маркет – https://play.google.com/store/apps/details?id=com.finalwire.aida64 і запустіть програму.
  2. Відкрийте пункт “Система”.

 Перегляд інформації про обладнання Android

  1. Прогорнувши екран відомостей про систему, серед іншого ви знайдете і пункт «Версія Bluetooth» – це саме те, що нам потрібно.

 Bluetooth версія Android в AIDA64

Окремо зазначу, що інші програми для перегляду характеристик Android, хоч і не показують версію Bluetooth, але також можуть бути корисними.

Якщо ми бачимо в такому додатку (наприклад, DevCheck Hardware and System Info), що є підтримка Bluetooth LE, ми можемо зробити висновок, що версія Bluetooth не нижче 4.0.

Підтримка Bluetooth LE на Android

У більшості випадків цього методу, гадаю, виявиться достатньо для ваших цілей. Якщо ж ні, то є ще один простий спосіб.

Дізнаємось, яка версія Bluetooth на Android, використовуючи сайт з технічними характеристиками пристрою

Як було зазначено на початку статті, цей спосіб застосовується не завжди: якщо у вас пристрій від невідомого китайського виробника, ви можете просто не знайти потрібних відомостей. У тому випадку, коли йдеться про відносно популярний Android телефон, ви можете зробити так:

  1. Відкрити пошук в Інтернеті та ввести запит «Модель_пристрою технічні характеристики» або, якщо потрібною мовою результатів немає – «Модель_пристрою tech specs».
  2. Переглянути результати, починаючи з самого початку (на перших місцях зазвичай розміщуються офіційні сайти виробників) та знайти на них версію Bluetooth на цьому телефоні. Наприклад, для Samsung це виглядає як на скріншоті нижче.

 Версія Bluetooth на офіційному сайті виробника Android пристрою

Сподіваюся, одного з варіантів виявиться достатньо для того, щоб отримати необхідну інформацію про ваш пристрій.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *