Як читати та надсилати повідомлення СМС Android з комп’ютера

Існують різні сторонні рішення, що дозволяють читати СМС на телефоні Android з комп’ютера або ноутбука, а також надсилати їх, наприклад, додаток для віддаленого управління Android AirDroid. Проте, з недавніх пір з’явився офіційний спосіб надсилати та читати повідомлення СМС на вашому комп’ютері за допомогою сервісу від Google.

У цій простій інструкції докладно про те, як використовувати веб-сервіс Android Messages для зручної роботи з повідомленнями на вашому смартфоні Android з комп’ютера з будь-якою операційною системою. Якщо у вас інстальовано Windows 10 останньої версії, є ще одна можливість для надсилання та читання повідомлень — вбудований додаток «Ваш телефон».

Використання Android Messages для читання та надсилання СМС

Для того, щоб використовувати відправлення повідомлень «через» Android телефон з комп’ютера або ноутбука вам знадобиться:

  • Сам Android смартфон, який має бути підключений до Інтернету, а на ньому одна з останніх версій оригінального додатка «Повідомлення» від Google.
  • Комп’ютер або ноутбук, з якого будуть виконуватися дії, також підключено до Інтернету. При цьому немає обов’язкової вимоги, щоб обидва пристрої були підключені до однієї мережі Wi-Fi.

Якщо умови дотримані, то подальші кроки виглядатимуть так

  1. У будь-якому браузері на комп’ютері зайдіть на сайт https://messages.android.com/ (будь-який вхід з обліковим записом Google не потрібен). На сторінці буде відображено QR-код, який буде потрібно далі.

 QR код для веб-версії Android повідомлень

  1. На телефоні запустіть програму “Повідомлення”, натисніть по кнопці меню (три точки праворуч вгорі) і натисніть “Веб-версія Повідомлень”. Натисніть «Сканувати QR-код» і відскануйте представлений QR-код за допомогою камери вашого телефону. 

Підключити Android повідомлення до веб-версії

  1. Через короткий час буде встановлений зв’язок з вашим телефоном і в браузері відкриється інтерфейс повідомлень з усіма повідомленнями, що вже є на телефоні, можливістю отримувати і відправляти нові повідомлення. 

Надсилання СМС повідомлень з комп'ютера

  1. Примітка: повідомлення надсилаються саме через телефон, тобто. якщо оператор стягує за них плату, вони залишаться платними незважаючи на те, що ви працюєте з СМС з комп’ютера.

За бажанням, на першому кроці, під QR-кодом ви можете увімкнути перемикач «Запам’ятати цей комп’ютер», щоб не сканувати код кожного разу. Більше того, якщо все це робилося на ноутбуці, який завжди з собою, і ви випадково забули ваш телефон вдома, у вас залишиться можливість отримувати та надсилати повідомлення.

Загалом, дуже зручно, просто і не вимагає жодних додаткових засобів та додатків від сторонніх розробників. Якщо робота з СМС з комп’ютера вам актуальна — рекомендую.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *