Як дізнатися, чи хтось у мережі в Signal

У цьому посібнику ми розповімо, як дізнатися, хто знаходиться онлайн в Signal. Крім того, поговоримо про конфіденційність, що забезпечується цією платформою обміну повідомленнями, і про те, як цей на тлі цього фактора блякнуть аналогічні програми, такі як WhatsApp і Telegram. Прочитавши цей посібник, ви дізнаєтеся все про функціонал і реальні можливості дізнатися статус іншого користувача.

Як дізнатися, чи хтось у мережі в Signal

Давайте почнемо з обговорення філософії, якою слідує Signal, оскільки програма багато в чому пов’язана з предметом цієї статті. Оскільки програма орієнтована на конфіденційність, багато функцій, які є в інших подібних сервісах, у ній відсутні. Конфіденційність стає дефіцитнішою, але вибір цифрових платформ, які її поважають, часто означає відмову від приватності на користь функціональності.

Тому офіційно Signal не пропонує можливості перегляду онлайн-статусу контактів. Це означає, що користувачі не можуть знати, чи хтось активний в даний момент в додатку. Однак є деякі непрямі ознаки, які допоможуть визначити, чи ваші друзі знаходяться в мережі. Звичайно, це всього лише рекомендації.

Підтвердження прочитання - коли вам потрібно дізнатися, хтось знаходиться онлайн в SignalПідтвердження прочитання — коли вам потрібно дізнатися, хтось знаходиться онлайн у Signal

Давайте тепер поговоримо про одну з функцій, яку Signal імітує в інших платформах: звіт про прочитання. Навіщо він потрібний? Щоб ви знали, коли ваші повідомлення були доставлені та прочитані одержувачем. За різними статусами повідомлень ви можете здогадатися, чи активний контакт у Signal чи ні.

Повідомлення в Signal можуть перебувати у чотирьох різних статусах:

  • Вирушає. Позначається пунктирним кругом. Це означає, що повідомлення надсилається з пристрою одержувачу.
  • Надіслано. Коли повідомлення буде успішно надіслано одержувачу, ви побачите значок кола з галочкою поруч із ним. Це підтверджує, що повідомлення було доставлено до сервера Signal.
  • Доставлено. Як тільки повідомлення буде надіслано на пристрій одержувача, ви побачите значок у вигляді двох кружків з галочками всередині. Це означає, що повідомлення було успішно доставлено одержувачу.
  • Прочитано. Підтвердження того, що одержувач прочитав ваше повідомлення, відображається у вигляді двох темних кіл із символами підтвердження всередині. Цей статус свідчить про те, що повідомлення було прочитано одержувачем.

Статуси повідомлень допоможуть вам дізнатися, чи є контакт у мережі чи ні. Наприклад, якщо контент, який ви відправляєте, швидко позначається як прочитаний, це означає, що як мінімум людина, яка отримала його, відкрила чат. Це не означає, що він може або хоче активно відповідати, але щонайменше він відкриває програму на своєму пристрої.

Важливо зазначити, що ця інформація не завжди може бути точною. Знову ж таки, конфіденційність. Signal дозволяє користувачам вимикати сповіщення про прочитання в налаштуваннях програми. Якщо контакт відключив цю функцію, ви зможете бачити лише те, чи були ваші повідомлення надіслані та доставлені, але не прочитані.

Крім того, пам’ятайте, що є кілька причин, через які ваші повідомлення не переходять у статус «Надіслано» або «Доставлено». Ось три приклади:

  • Вас заблокували. У цьому випадку повідомлення будуть позначені лише як надіслані, але ніколи не доставлені. Якщо людина активна в Signal, але заблокувала вас, ви не зможете про це дізнатися.
  • Немає зв’язку. Якщо ваші повідомлення не надсилаються, це може бути викликано причинами, які не залежать від платформи, наприклад, відсутністю покриття або надійного з’єднання.
  • У контакту не встановлено Signal. Не будемо обманювати себе: популярність цієї програми не можна порівняти з популярністю аналогів. Багато користувачів деякий час використовували Signal, а потім видалили свою програму, не видаливши обліковий запис.

Враховуючи все вищесказане, стає ясно, що повідомлення про прочитання – не найнадійніший спосіб дізнатися, хто знаходиться онлайн в Signal. Звичайно, це, можливо, найкращий спосіб дізнатися.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *