Найкращі альтернативи WhatsApp Plus (березень 2024 р.)

Немає сумнівів, що одним із найкращих МОДів для WhatsApp є WhatsApp Plus. Однак це не означає відсутність якісних альтернатив, які пропонують функції такого рівня. Ми пропонуємо вам список кращих МОДів, характеристики яких не особливо відрізняються від Plus, виділяючи в кожному випадку ті, які можуть вас найбільше зацікавити.

Найкращі альтернативи WhatsApp Plus у 2024 році

  • GBWhatsApp
  • JTWhatsApp
  • MBWhatsApp
  • YOWhatsApp
  • FMWhatsApp
  • Fouad iOS WhatsApp
  • WhatsApp Аеро
  • GBWhatsApp Pro
  • NSWhatsApp

Це основні варіанти, які варто розглянути, якщо ви хочете замінити WhatsApp Plus на інший МОД:

GBWhatsApp, використовуйте два облікові записи WhatsApp одночасно

Якщо ми на хвилинку зупинимося і подивимося на GBWhatsApp, то здасться, що ми витратили час на його встановлення: на перший погляд він зовсім не відрізняється від оригінальної версії. Однак, коли придивитися, то виявиться, що ця програма набагато більша, ніж здається.

Почнемо з того, що GBWhatsApp дозволяє використовувати до двох різних облікових записів на одному пристрої. Так, для отримання підтвердження вам потрібно включити телефон з другим номером телефону, але після цього він вам не знадобиться.

Нарешті, GBWhatsApp має безліч налаштувань конфіденційності, прихованих у всіх деталях програми. Якщо ми увійдемо до підменю програми (або у списку чатів, або всередині нього), ми зможемо їх побачити, і там ми побачимо, що дійсно можемо стати майже невидимими, навіть коли знаходимося в мережі.

JTWhatsApp, альтернатива JiMODs

 <span class=Скріншоти інтерфейсу WhatsApp+ JiMODs

WhatsApp Plus JiMODs, також відома як JTWhatsApp, — ще одна чудова альтернатива WhatsApp Plus. Це один із найпопулярніших варіантів серед користувачів, яким потрібно ще барвистіших можливостей налаштування. Серед його найбільш примітних функцій — можливість перегляду повідомлень та статусів, навіть якщо вони були видалені, можливість закріплення більшої кількості розмов та повідомлень, ніж в офіційній версії, а також нескінченна кількість шрифтів та стилів для налаштування інтерфейсу програми.

Ще одна видатна особливість WhatsApp, опублікована JiMODs, тим же розробником, що стоїть за багатьма іншими МОДами для Instagram, Facebook, Snapchat, Twitter, Telegram та безлічі інших соціальних додатків, – це легкість, з якою можна обмінюватися файлами всіх типів, навіть мультимедіа, особливо виділяється функція обміну музикою одним дотиком.

MBWhatsApp, новий скін і два одночасні облікові записи

MBWhatsApp – це МОД, який вирішує одну з найчастіших потреб багатьох користувачів WhatsApp: можливість одночасно використовувати два облікові записи користувачів на одному телефоні. Це дозволяє зробити це без будь-яких проблем і, крім того, надає інші функції, серед яких відразу виділяється повністю оновлений дизайн інтерфейсу програми для обміну повідомленнями. Це набагато вражаюче, ніж, можливо, занадто тверезий оригінал.

Але цей аспект, який показує нам цей МОД, не тільки робить його більш привабливим візуально, але й служить для розміщення кількох корисних функцій, таких як нові функції конфіденційності та безпеки, конфігураційні параметри, відправка мультимедійних файлів, нове управління чатами з контактами, групами. та спільноти, стиль навігації, статуси в стилі Instagram… без сумніву, приваблива альтернатива для тих, хто хоче чогось нового для спілкування, не припиняючи використовувати WhatsApp.

YOWhatsApp, джерело багатьох МОДів

spanСкріншоти інтерфейсу YOWhatsApp

YOWhatsApp , розроблений Юсефом Аль-Башей, є найвідомішим МОДом для іншої групи клієнтів порівняно з тим, що можна побачити у GBWhatsApp або OGWhatsApp. Частина чатів, статусу та дзвінків ідентична офіційному клієнту, але меню опцій були перероблені та реорганізовані. Зрозуміло, тут ви також знайдете ту саму бібліотеку тим, що й у попередніх варіантах.

Це ідеальний варіант для тих, хто шукає щось легше та менш перевантажене. Він оновлюється відносно часто, що частково гарантує його коректну роботу, уникаючи банів WhatsApp, хоча при використанні МОДів ніколи не можна бути впевненим у цьому на 100%.

FMWatsApp, альтернатива AlexMods

spanСкріншоти інтерфейсу FMWhatsApp

Ще один МОД, дуже схожий на решту списку, з інтерфейсом, який поєднує в собі офіційний інтерфейс у вікнах чату та зовнішній вигляд YOWhatsApp в меню налаштувань. Параметри графіки та конфіденційності на рівні найкращих клієнтів у цьому списку: ви можете приховати свій статус або встановити нові теми з того ж таки репозиторію, який використовують практично всі МОДи.

Мабуть, найдивовижніше в FMWhatsApp те, що воно розроблено іншим користувачем, час оновлення змінюється порівняно з модами AlexMods. Також режим польоту, інтегрований у вкладку «Чати» і що дозволяє «вимикати» розмови, не відмовляючись від підключення до Інтернету решти мобільного телефону або оновленого дизайну камери.

Fouad iOS WhatsApp, крок назустріч iPhone

Інтерфейс Fouad iOS WhatsApp

Цей інноваційний МОД не тільки виділяється своїм графічним інтерфейсом, натхненним WhatsApp для iOS, але також поглиблюється в такі важливі аспекти, як керування чатом, конфіденційність, безпека та налаштування за допомогою тих, що виходять за рамки простої естетичної зміни. Fouad iOS WhatsApp — приваблива альтернатива для тих, хто хоче отримати максимальну віддачу від платформи WhatsApp як з естетичної, так і з функціональної точки зору.

Його основні функції включають розширені функції конфіденційності та безпеки, такі як блокування програми та чатів, деактивація статусів та запобігання видаленню повідомлень. Крім того, він має різноманітну колекцію тем інтерфейсу, що дозволяє налаштовувати різні МОДулі. Він також відрізняється відправкою та отриманням зображень високої якості, а також можливістю створення аватарів у стилі Instagram.

WhatsApp Aero, новий підхід до персоналізації

Ще один МОД для WhatsApp, який працює дуже добре, – це WhatsApp Aero, також відомий як AeroWhatsApp. Як і переважна більшість програм у цьому списку, вона зосереджена на невеликих поліпшеннях, що оптимізують роботу офіційного клієнта, з особливим упором на те, що його розробники називають «зняттям обмежень» WhatsApp. Ці покращення, як завжди, в основному зачіпають конфіденційність користувачів принаймні для інших користувачів та можливості налаштування.

І саме тут ми знаходимо сильну сторону WhatsApp Aero, оскільки серед його основних функцій слід відзначити можливість завантаження більше 3000 різних тем, щоб змінити зовнішній вигляд нашого месенджера і надати йому набагато барвистіший відтінок. До цього ми повинні додати теми кольорових телефонів, по суті, дуже привабливі динамічні ефекти для наших чатів, а також можливість створювати власні теми.

GBWhatsApp Pro, WhatsApp для професіоналів

 span class=Інтерфейс GBWhatsApp Pro

Натхнена популярним МОДом GBWhatsApp, ця версія йде далі, розширюючи функції офіційної програми. Він пропонує чудові можливості як для новачків у світі МОДів WhatsApp, так і для досвідчених користувачів, які хочуть вивести взаємодію з WhatsApp на новий рівень.

GBWhatsApp Pro — це модифікована версія, яка підтримує стандартні функції офіційної програми WhatsApp. Однак він також відкриває додаткові функції в таких областях, як персоналізація, контроль конфіденційності та надсилання файлів. Як і більшість конкурентів, він включає інструменти для автоматизації відповідей і планування повідомлень.

NSWhatsApp, найбільший негідник з усіх

Інтерфейс NSWhatsApp

NSWhatsApp для Android — ще одна цікава пропозиція у все більшому світі МОДів для WhatsApp. Воно надає користувачам ексклюзивні функції та можливості, які відсутні в офіційній версії програми. Хоча ці покращення не змінюють радикально роботу, особливо якщо порівнювати його з іншими МОДами, вони дозволяють вам комфортно і конфіденційно взаємодіяти зі своїми контактами.

Основні особливості NSWhatsApp включають яскравий інтерфейс з виділеними елементами яскраво-червоного кольору, що додає особливий штрих до користувальницького досвіду. Можливість автоматично відповідати на повідомлення, коли користувач недоступний, виділяється як корисна функція. Крім того, він включає нові можливості адміністрування груп WhatsApp, що дозволяють ефективно керувати ними.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *