Як додати Режим блокування в меню вимкнення Samsung Galaxy та інших Android телефонах

Смартфони Samsung Galaxy, а також окремі моделі інших Android-смартфонів дозволяють додати опцію “Режим блокування” в меню, що з’являється при тривалому утриманні кнопки живлення, що може бути корисним у деяких ситуаціях.

У цій інструкції про те, що таке режим блокування в даному контексті і як додати його до меню вимкнення на телефонах Samsung Galaxy. Аналогічні кроки можуть працювати і на деяких інших телефонах, а на окремих моделях цей пункт є за замовчуванням.

Призначення та додавання кнопки швидкого ввімкнення режиму блокування

Деякі способи блокування Android-смартфонів менш безпечні за інші. Наприклад, автоматичне розблокування при довірених Bluetooth пристроях, розблокування по обличчю або навіть за допомогою відбитка пальця за певних умов легко виконується і без вашої згоди.

Режим блокування вимикає можливість використання всіх способів розблокування вашого телефону, крім ПІН-коду, пароля або графічного ключа – зазвичай вважаються надійнішими методами блокування. Також цей режим миттєво відключить будь-які повідомлення на екрані блокування.

Щоб додати “Режим блокування” в меню, що відкривається при довгому натисканні на кнопку живлення на телефонах Samsung Galaxy, достатньо виконати такі дії (аналогічно може працювати і на інших Android смартфонах, але точного списку дати не можу):

  1. Відкрийте «Параметри» та виберіть «Екран блокування».
  1. У параметрах екрана блокування натисніть «Параметри блокування».
  1. Увімкніть опцію «Відображення параметра Блокування».
  1. Готово. Тепер, якщо ви затиснете і утримуватимете кнопку живлення (вимкнення екрана), ви побачите нову кнопку — «Режим блокування».

При натисканні на цю кнопку всі способи розблокування телефону, крім ПІН-коду, графічного ключа або пароля, будуть вимкнені, а повідомлення на екрані блокування перестануть відображатися. Достатньо одноразово розблокувати пристрій одним із дозволених способів, щоб режим блокування був вимкнений до наступного разу, коли ви знову вирішите його увімкнути.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *