Зв’язок з Windows на Samsung Galaxy — як налаштувати та використовувати

На останніх моделях смартфонів Samsung Galaxy функції взаємодії з продуктами Майкрософт стають все більш інтегрованими в Android. Одна з найцікавіших таких функцій — «Зв’язок з Windows», що по суті представляє вбудований додаток «Ваш телефон» (який можна встановити і на інші смартфони з Play Маркет) з дещо ширшими можливостями для телефонів Samsung.

У цій простій інструкції про те, як налаштувати Зв’язок з Windows на телефоні Samsung, про поточні можливості такого з’єднання та додаткову інформацію, яка може бути корисною. Якщо на вашому пристрої Samsung відсутні описувані далі параметри (або для телефонів інших марок) ви можете вручну встановити програму Ваш телефон , також існує фірмова програма Samsung Flow для тих же цілей. Ще одна можливість для власників “топових” смартфонів Samsung – використання Samsung Dex на комп’ютері по USB.

Налаштування функції Зв’язок із Windows

Насамперед про те, що потрібно для того, щоб ви могли налаштувати «Зв’язок з Windows» на своєму Samsung Galaxy:

 • Установлена ​​на комп’ютері Windows 10 з встановленим програмою Ваш телефон або можливістю завантажити та встановити його з магазину програм Windows Store.
 • Обліковий запис Майкрософт.

Якщо все вказане в наявності, програму «Ваш телефон» встановлено (якщо вона була встановлена, перевірте в магазині програм Windows 10 — чи немає для неї оновлень, встановіть за наявності). Також перевірте наявність оновлень для програми «Диспетчер телефону в Play Маркет або Galaxy Store. Після цього залишається лише встановити “Зв’язок з Windows”, для цього:

 1. Ваш комп’ютер або ноутбук і телефон повинні бути підключені до Інтернету, бажано Wi-Fi, але не обов’язково до однієї мережі. Якщо телефон неможливо підключити до Wi-Fi, уважно подивіться на другий крок.
 2. У телефоні Samsung перейдіть до Установки — Додаткові функції — Зв’язок із Windows . Якщо телефон не підключений до Wi-Fi, але є підключення до мобільної мережі, увімкніть опцію «Використовувати мобільні дані».
 3. Увімкніть перемикач “Зв’язок з Windows” , а потім натисніть “Додати пристрій” .
 1. Натисніть «Зв’язування телефону та комп’ютера» та увійдіть під обліковим записом корпорації Майкрософт (або натисніть «Продовжити», якщо обліковий запис вже був введений на телефоні).
 1. Надайте необхідні дозволи програмі на телефоні.
 1. Виберіть комп’ютер, з яким з’єднується. Він відображатиметься лише в тому випадку, якщо на ньому використовується той самий обліковий запис Майкрософт. Якщо комп’ютер не відображається, запустіть програму «Ваш телефон» на комп’ютері та введіть дані облікового запису Майкрософт для входу.
 1. На екрані телефону з’явиться код. На екрані комп’ютера, у програмі “Ваш телефон” (повинна запуститися автоматично, якщо цього не сталося – запустіть вручну) з’явиться кілька кодів. Серед них потрібно вибрати той, що показаний на вашому телефоні Samsung.
 1. Повинне встановити з’єднання між пристроями, і ви побачите привітання на екрані комп’ютера з пропозицією почати користуватися всіма можливостями.

Якщо програма “Ваш телефон” зависла на “Підтвердження коду”. Ми перевіряємо, чи всі дані збігаються.» спробуйте закрити програму на комп’ютері і знову запустити її.

Зверніть увагу на те, що процес підключення в програмі трохи видозмінювався в міру його оновлення: якщо щось піде не чітко за інструкцією, уважно читайте інформаційні повідомлення на екрані — вони спрямовані на те, щоб процес підключення був максимально простим.

Використання «Зв’язок з Windows» та програми «Ваш телефон» на Samsung Galaxy

Після налаштування з’єднання всі дії можна здійснювати у програмі Ваш телефон на комп’ютері. Рекомендую пройтись по всіх пунктах у меню зліва та включити показ необхідних елементів:

 • Повідомлення — відображатиме повідомлення з вашого телефону на комп’ютері з можливістю відповісти на них (запускатиметься або підключення до екрана телефону, або проста форма відповіді, де це можливо). Повідомлення також відображаються при закритому (але працює у фоновому режимі) або згорнутому програмі Ваш телефон як звичайні повідомлення Windows 10.
 • Повідомлення — Перегляд та відповідь на повідомлення з комп’ютера за допомогою телефону.
 • Фотографії — Перегляд фотографій, скріншотів та інших зображень на телефоні. Відкривши окреме фото або праворуч натисніть на зображення у списку, ви можете завантажити його з телефону до себе на комп’ютер.
 • Екран телефону — Відображення екрана телефону на комп’ютері з можливістю керування клавіатурою та мишею, а також перенесення файлів з комп’ютера на телефон (просто перетягніть файл на екран телефону). На екрані телефону потрібно надати дозвіл. До речі, для передачі екрану є інші способи: Як передати зображення з екрана Android на комп’ютер. Функція працює лише при підключенні Wi-Fi на телефоні. Щоб переключити мову клавіатури, натисніть Shift+Пробіл (при використанні альтернативної клавіатури може знадобитися попередньо вибрати клавіатуру Samsung).
 • Дзвінки — щоб здійснювати дзвінки або відповідати на них з комп’ютера через телефон. Потрібен Bluetooth на комп’ютері або ноутбуку, увімкнений Bluetooth на телефоні та пару пристроїв.
 • Програми — функція в розробці, доступна не для всіх смартфонів Samsung. Є можливість запускати програми Android на екрані комп’ютера в окремому вікні з усіма можливостями управління. Цікаво, що у мене (Windows 10 2004 Pro та Samsung Galaxy Note 9, є в списку підтримуваних для цієї можливості) ця функція була доступна тиждень тому (але працювала нестабільно), але відсутня зараз.

Після того, як ви ознайомитеся з усіма можливостями, рекомендую також зайти в налаштування програми Ваш телефон на комп’ютері і уважно перегорнути їх усі: можливо, ви захочете включити окремі опції (наприклад, загальний буфер обміну), а щось вимкнути.

Надалі для тимчасового відключення зв’язку з Windows ви можете просто вимкнути її в області повідомлень на смартфоні Samsung і закрити програму «Ваш телефон» на комп’ютері. Щоб знову увімкнути – включаємо в області повідомлень на телефоні, запускаємо програму «Ваш телефон» (з якоїсь причини зворотний порядок дій у мене не завжди спрацьовує гладко).

Якщо після експериментів ви заходите видалити ваш смартфон зі списку підключених до Windows 10 пристроїв, зайдіть на сторінку https://account.microsoft.com/devices/ використовуючи ваш обліковий запис Майкрософт і видаліть пристрій там.

Підбиваючи підсумок, в цілому все працює стабільніше ніж це було в перших версіях програми «Ваш телефон» і, можливо, багато власників як смартфонів Samsung, так і інших марок знайдуть для себе корисні можливості.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *