Як додати віджет на екран на Android

Віджети є однією з унікальних функцій операційної системи Android. Адже віджетів, які можна було б додати на екран, немає навіть на iPhone. У цій статті ви дізнаєтесь, як додати віджет на екран Android і як його потім видалити.

Залежно від версії Android, яка встановлена ​​на вашому смартфоні, процес додавання віджетів на робочий стіл може сильно відрізнятися. Крім цього, є відмінності у різних оболонках. У стандартній оболонці Андроїд віджети можуть додаватися зовсім не тому що в оболонці від якогось умовного Самсунга. Загалом описати всі можливі варіанти в рамках однієї статті просто неможливо. Тому ми розглянемо лише кілька найпоширеніших способів.

Якщо у вас смартфон зі стандартною оболонкою від Андроїд, то в більшості випадків, щоб додати віджет на екран, потрібно натиснути на будь-якому порожньому місці робочого столу і утримувати палець на екрані доти, доки не з’явиться меню. Це меню може виглядати по-різному, залежно від того, яка версія Android встановлена ​​на телефоні. Наприклад, у старих версіях Андроїд це виглядає приблизно так:

меню в старих версіях Андроїд

Якщо у вас з’явилося таке меню, то вам потрібно вибрати варіант «Віджети» і після цього додати потрібний віджет на екран, вибравши його у списку.

список віджетів у старих версіях Андроїд

У більш сучасних версіях Андроїд після довгого натискання на порожнє місце робочого стола з’являється ось таке меню. Ви можете вибрати «Шпалери», «Віджети» або «Параметри».

Вибираємо «Віджети», після чого відкривається список доступних віджетів. Для того, щоб додати один з цих віджетів на екран Андроїд потрібно натиснути на нього і утримуючи палець на екрані, перенести віджет на робочий стіл.

список віджетів у нових версіях Андроїд

Крім цього в деяких версіях Андроїда список віджетів можна відкрити через список програм. Для цього потрібно натиснути кнопку, що відкриває список встановлених програм (кнопка з точками внизу екрана).

кнопка, що відкриває список встановлених додатків

І після того, як відкриється список додатків, потрібно зробити свайп вліво для того, щоб перейти від списку додатків, до списку віджетів.

Щоб додати віджет на екран робите те саме, що описано вище. Натискаєте на віджет і не відпускаючи палець переносіть його на один з робочих столів. Якщо віджет набрид або ви додали не той віджет, то ви завжди можете видалити його з робочого фони. Для цього потрібно натиснути на віджет і не відпускаючи панель перетягнути його на кнопку Видалити. Зазвичай така кнопка знаходиться у верхній або нижній частині робочого столу.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *