Як увімкнути синхронізацію облікового запису Google на Android

Синхронізація облікового запису Google на Android смартфоні – це дуже зручна функція. Завдяки їй частина важливої ​​інформації зі смартфона зберігається на серверах Google і в разі переходу на новий смартфон цю інформацію можна швидко відновити.

Наприклад, список контактів. Якщо ви використовуєте синхронізацію облікового запису, то після переходу на новий смартфон ваш список контактів з’явиться на ньому буквально через хвилину і вам не доведеться вручну знову вводити всі номери телефонів.

В В цьому матеріалі ви дізнаєтесь, як увімкнути та настроїти синхронізацію облікового запису Google на вашому Android смартфоні або планшеті.

Для включення синхронізації облікового запису Google вам спочатку потрібно зайти в Налаштування Андроїда. Після цього перейдіть вниз до блоку налаштувань «Особисті дані» та перейдіть до розділу «Акаунти» або «Облікові записи».

Далі з’явиться список облікових записів, до яких ви входили на свій Android пристрій. Щоб увімкнути синхронізацію, виберіть обліковий запис Google. Якщо у списку облікових записів немає облікового запису Google, ви не ввійшли до нього. У цьому випадку потрібно натиснути на кнопку «Додати обліковий запис», яка знаходиться внизу списку, і дотримуватися вказівок, які з’являться на екрані. Докладніше про це можна почитати у статті «Як увійти до облікового запису Google».

Після того, як ви вибрали обліковий запис Google, перед вами з’являться параметри синхронізації для цього облікового запису. Тут можна ввімкнути або вимкнути синхронізацію багатьох сервісів, серед яких веб-браузер Chrome, пошта Gmail, нотатки Google Keep та багато іншого. Щоб увімкнути синхронізацію, переведіть перемикачі навпроти потрібних сервісів у положення «Увімкнено».

включення синхронізації

Якщо хочете, щоб синхронізація облікового запису почалася негайно, то можна натиснути кнопку в правому верхньому кутку екрана і в меню вибрати варіант «Синхронізувати».

Синхронізувати обліковий запис негайно

Таким чином ви запустите синхронізацію всіх вибраних сервісів з обліковим записом Google. Якщо синхронізація все одно не спрацьовує, потрібно перевірити доступ до Інтернету.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *