Як перенести контакти з СІМ картки на телефон Android

Якщо вам потрібно перенести контакти з СІМ карти на Android телефон: на згадку про телефон або обліковий запис Google, зробити це дуже просто вбудованими засобами системи.

У цій інструкції детально про перенесення або копіювання контактів у СІМ картки з чистою операційною системою Android та на телефонах Samsung Galaxy. За аналогією дію можна виконати і смартфонах інших марок.

Перенесення контактів із СІМ картки на телефон з чистою ОС Android

Якщо на вашому телефоні встановлена ​​чиста ОС Android або використовується програма номеронабирач і «Контакти» від Google, кроки для перенесення контактів СІМ картки будуть виглядати так:

 1. Зайдіть у програму «Контакти». Увага: недостатньо відкрити вкладку «Контакти» у програмі «Телефон», необхідно запустити окрему вбудовану програму «Контакти».
 2. У програмі «Контакти» натисніть кнопку меню та виберіть «Налаштування».
 1. У розділі «Керування контактами» натисніть «Імпорт контактів».
 1. Виберіть SIM у вікні «Імпортувати» та натисніть «Ок».
 1. У полі «Зберегти в обліковому записі» виберіть, чи зберегти контакти на телефон (на згадку про телефон) або у ваш обліковий запис Google. Позначте контакти, які потрібно перенести. Підтвердьте перенесення кнопкою у верхньому правому кутку екрана.
 1. Дочекайтеся завершення перенесення.

На цьому контакти буде перенесено.

Вірніше, вони будуть скопійовані з СІМ-картки на телефон або в обліковий запис Google. Якщо вам також потрібно видалити контакти із СІМ, перейдіть до розділу «Додаткова інформація», де описано спосіб зробити це.

На смартфонах Samsung Galaxy

Якщо у вас пристрій Samsung, то перенесення контактів із СІМ на телефон за допомогою вбудованих програм складатиметься з наступних простих кроків:

 1. Зайдіть у програму «Контакти» (як і в попередньому випадку, потрібно саме відкрити окрему програму, а не вкладку «Контакти» у програмі «Телефон»).
 2. Натисніть на кнопці меню та виберіть пункт «Керування контактами».
 1. Натисніть «Перемістити контакти», якщо потрібно виконати переміщення на телефон з одночасним видаленням із СІМ картки або «Імпорт та експорт контактів», якщо вам потрібно скопіювати контакти із СІМ на телефон без видалення. Далі буде розглянуто саме перенесення, копіювання із СІМ картки на телефон Samsung реалізовано аналогічно і не складе проблем.
 1. Виберіть звідки перемістити контакти, у нашому випадку з SIM. За відсутності контактів на СІМ картці вам повідомлять про це.
 1. Виберіть, які контакти потрібно перенести з SIM-картки і натисніть «Готово».
 1. Вкажіть, куди перенести контакти: на телефон, до облікового запису Google або до облікового запису Samsung.
 1. Натисніть кнопку «Перемістити», і ви побачите підтвердження, що контакти були переміщені з SIM картки на телефон або у вибраний обліковий запис.

додаткова інформація

Якщо вам потрібно видалити контакти з СІМ картки на чистій Android або іншому телефоні, де доступне тільки копіювання, але не фактичне переміщення контактів, зробити це можна за допомогою сторонніх програм, доступних в Play Маркет. З їх допомогою можна виконувати і перенесення.

У моєму випадку найпрацездатнішим виявилося SIM Tool Manager, доступне в Play Маркет. Додаток англійською, але з ним легко розібратися:

 1. Воно відображає контакти SIM на вкладці «SIM Contact». При утриманні контакту ви можете видалити його (пункті Delete) або виконати інші дії.
 1. Якщо відкрити меню, то в ньому можна вибрати пункт «Delete All» для видалення всіх контактів із СІМ або Import/Export для копіювання контактів із СІМ на телефон (Copy to phone).

На завершення зазначу, що при зберіганні контактів на СІМ-карті частина інформації (порівняно зі зберіганням на телефоні чи онлайн) зникає. Тому рекомендую не використовувати сховище СІМ картки для перенесення контактів між старим і новим телефоном. Якщо ви не готові зберігати контакти синхронізованими з Google, ви можете експортувати їх на картку пам’яті або зберігати їх у вигляді файлу на комп’ютері, детальніше про це — Як зберегти контакти Android на комп’ютері.

Також у контексті розглянутої теми можуть бути корисними матеріали:

 • Перенесення контактів на SIM картку з Android
 • Як відновити контакти на Android
 • Як перенести контакти з Android на iPhone
 • Як перенести контакти та інші дані з iPhone на Android

У випадку, якщо у вас залишаються питання щодо контактів на СІМ-карті або дій з ними, ви можете задати їх у коментарях нижче, я постараюся допомогти з рішенням.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *