Як скачати торрент на Android, кращі торрент-клієнти

Багато хто користується торентами для скачування об’ємних файлів, так виходить зручніше та швидше. Причому я говорю про легальні файли, наприклад, бази офлайн Вікіпедії швидше завантажити саме за допомогою торрент-клієнта. Але не всі знають, що завантажувати торент можна і на Android телефоні або планшеті.

У цій інструкції про те, як завантажувати торенти на телефоні, а також про кращі торрент-клієнти для Android.

Завантажуємо файли через торрент на Android

Логіка роботи з торрент-файлами і magnet-посиланнями на Android не відрізняється від такої на комп’ютері або ноутбуці: ви просто завантажуєте файл .torrent і він (зазвичай автоматично, інакше – додайте його в самому додатку) відкривається в додатку торрент-клієнті ( або вставляємо magnet-посилання в додатку), після чого при необхідності вибирається місце збереження, інші параметри і починається завантаження. Роздача також підтримується у програмах.

Нічого складного для тих, хто будь-коли користувався бути не повинно. Головне – вибрати відповідний Android-додаток для торентів. Примітка: при завантаженні торентів на Android-телефоні враховуйте, що при використанні мобільного зв’язку для цих цілей можуть бути проблеми, краще використовувати Wi-Fi. По-перше, при обмеженому трафіку на тарифі ви можете його швидко витратити. По-друге, деякі оператори зв’язку блокують такий трафік (втім, рішення для цього можна знайти).

Рекомендую перед початком використання будь-яких торрент-клієнтів уважно вивчити їх налаштування: там є і додаткові опції, пов’язані з економією заряду батареї, фоновою роботою, обмеженнями роздач та іншими нюансами, які можуть бути корисними.

Торрент-клієнти для Android

У магазині додатків Google Play Маркет є безліч додатків торрент-клієнтів для Android, серед них є знайомі більшості uTorrent і BitTorrent, а є й інші — менш відомі. Причому, на мій погляд, сторонні програми виграють за функціональністю та зручністю у «офіційних», а тому почну з них.

Flud

На мій погляд, Flud – найкращий на сьогодні торрент-клієнт для Android. Це суб’єктивна думка, але рекомендую познайомитися з цим додатком насамперед.

Торрент-клієнт Flud для Android

Flud зручний для використання, підтримує magnet-посилання та має великі налаштування, що дозволяють задати саме ті параметри, які будуть оптимальні для вашого сценарію використання. Завантажити безкоштовно торрент-клієнт Flud можна у Play Маркет – https://play.google.com/store/apps/details?id=com.delphicoder.flud (там же доступна і платна версія без реклами, за функціями не відрізняється).

LibreTorrent

Цей торрент-клієнт виграє в інших наведених у статті повною відсутністю реклами у безкоштовній версії. Деяким користувачам він також здається зручнішим, ніж інші програми.

LibreTorrent

Налаштувань – достатньо, необхідні обмеження, автоматичне вимкнення при завершенні або розряді акумулятора, magnet посилання – все це в наявності. Якщо перший варіант вам не підійшов, рекомендую випробувати цю програму. Завантажити можна в Play Маркет – https://play.google.com/store/apps/details?id=org.proninyaroslav.libretorrent

WeTorrent

WeTorrent – ще одна відмінна програма для торентів на Android, також підтримує .magnet посилання і може гнучко налаштовуватися.

Додаток WeTorrent для Android

Єдиний недолік — у безкоштовній версії частина функцій вимкнена: наприклад, не можна задіяти автоматичне завершення програми після завантаження файлів або вимкнення завантаження при заряді акумулятора нижче за певне значення. В іншому – добре. Офіційна сторінка в Play Маркет – https://play.google.com/store/apps/details?id=co.we.torrent

uTorrent та BitTorrent для Android

На мій погляд, ці два торрент-клієнти у версії для телефону програють своїм ПК-аналогам, як мінімум, не такі зручні.

utorrent для Android

Але є і те, що для деяких користувачів може виявитися перевагою, зокрема вбудований програвач відео та аудіо, а також прямий пошук безкоштовних ліцензійних фільмів і музики прямо всередині програми. Суб’єктивно, більше навантажують систему, ніж наведені вище варіанти. Завантажити uTorrent для Android ви можете у Play Маркет – https://play.google.com/store/apps/details?id=com.utorrent.client там же ви знайдете і BitTorrent.

Думаю, вам підійде одна з описаних програм: всі вони якісні та функціональні, але якщо ні, в офіційному магазині їх доступно значно більше – ознайомтеся, прочитайте відгуки, виберіть.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *