Як прибрати екран блокування на Android

Екран блокування – це відмінний спосіб захистити Android смартфон від сторонніх осіб і випадкових натискань, які можуть спровокувати витік особистої інформації або небажані дзвінки. Але іноді блокування екрану просто не потрібне. Наприклад, на планшетному комп’ютері, який використовується виключно вдома.

Якщо у вас саме така ситуація, то даний матеріал повинен вам допомогти. Тут ми розповімо про те, як прибрати блокування екрана на Android смартфоні зі стандартним інтерфейсом або інтерфейсом від компанії Samsung.

Відключення на Android 9, 10 та 11

Спочатку покажемо, як блокування екрана вимикається на сучасних телефонах з Android 9, 10 чи 11 версії. У цьому випадку потрібно відкрити меню з налаштуваннями Android і перейти до розділу «Безпека — Блокування екрану”. Для доступу до цього розділу система може запросити введення PIN-коду або повторне розблокування пристрою вибраним вами способом.

У розділі “Блокування екрана” буде доступний список усіх можливих способів розблокування. Тут потрібно вибрати варіант «Ні» і підтвердити рішення у спливаючому вікні.

Після цього блокування екрана має відключитися. Заблокуйте телефон за допомогою кнопки включення та перевірте, як працює розблокування.

Відключення на Android 5.1

У більш старих версіях Android відключення блокування екрану працює майже також. Наприклад, у випадку Android 5.1 потрібно зайти в налаштування Андроїда, переглянути екран до блоку «Особисті дані» та відкрити там розділ «Безпека».

Далі вам необхідно перейти до розділу “Блокування екрана”, який повинен знаходитися в самому верху екрана. На цьому етапі система може запросити введення PIN-коду або повторне розблокування телефону за допомогою вибраного користувачем способу. Без цього зайти в розділ і прибрати блокування не вийде.

розділ Блокування екрана

В результаті перед вами з’явиться список всіх можливих способів блокування екрана на Андроїд пристрої. Якщо ви бажаєте повністю прибрати блокування екрана, то тут потрібно вибрати варіант «Ні».

На цьому все, ви відключили блокування екрану. Тепер пристрій буде включатися відразу після натискання на кнопку Увімкнення і не відволікатиме вас необхідністю виконувати додаткові дії.

Відключення на Samsung

Якщо у вас смартфон із нестандартним інтерфейсом, то у вас процес відключення блокування екрану може трохи відрізнятися. Для прикладу ми покажемо, як прибрати блокування екрана, якщо у вас Android смартфон від компанії Samsung.

Отже, насамперед потрібно відкрити налаштування. Після того, як налаштування відкриті, потрібно перейти на вкладку «Мій пристрій» і відкрити розділ «Екран блокування».

В результаті перед вами відкриються налаштування екрана блокування. Тепер потрібно перейти до розділу «Блокування екрана», в якому можна буде вибрати спосіб блокування. Якщо використовується захист за допомогою пароля, PIN-коду або графічного ключа, перед входом до цього розділу вас попросять ще раз ввести ці дані.

Після того, як відкриється список доступних способів блокування, виберіть варіант «Ні».

варіант Ні

Все, блокування екрана вимкнено. Тепер ваш смартфон буде включатись одразу після натискання на кнопку Увімкнення та не відволікатиме вас необхідністю виконувати додаткові дії.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *