Як подивитися заблоковані номери на Android і розблокувати їх

Якщо ви випадково на своєму телефоні Android випадково заблокували не той номер, який слід і його потрібно розблокувати або просто хочете подивитися поточний список заблокованих номерів і, при необхідності, відредагувати його легко зробити.

У цій простій інструкції докладно про те, де знаходяться заблоковані номери на Android і доступні дії в списку заблокованих. Якщо необхідно саме блокування, на цю тему окрема інструкція: Як заблокувати номер на Android.

Перегляд заблокованих номерів та їх розблокування

Залежно від конкретної марки і моделі телефону і оболонки шлях і назви пунктів для перегляду заблокованих номерів будуть злегка відрізнятися, але логіка дій одна і та ж.

Далі – приклади перегляду заблокованих номерів на чистій ОС Android та на смартфонах Samsung:

  1. Відкрийте програму «Телефон», натисніть на кнопці «Меню» праворуч вгорі та відкрийте пункт «Параметри».Відкрити установки програми Телефон
  2. Виберіть “Заблоковані номери” (на чистій ОС Android) або “Блокування номерів” (на Samsung).Перейти до установок заблокованих номерів Android
  3. Ви побачите список заблокованих номерів. За необхідності розблокувати номер, використовуйте відповідний елемент керування, щоб видалити номер зі списку заблокованих.Перегляд та розблокування заблокованих номерів

На цьому ж екрані можна вручну додати нові номери до списку блокування, а також заблокувати дзвінки з невідомих та прихованих номерів .

Є й друга можливість перейти до перегляду заблокованих номерів:

  1. Відкрийте програму «Повідомлення», а в ній — меню.
  2. Виберіть «Спам та заблоковані» (на чистій ОС Android) або «Параметри» — «Блокування номерів та повідомлень» (на Samsung).

Блокування номерів у програмі Повідомлення на Android

  1. У разі спам і заблоковані ви можете переглянути список заблокованих чатів, а з меню потрапити до списку заблокованих номерів. На Samsung можна перейти до списку заблокованих номерів або заблокованих повідомлень.

Сам список та доступні в ньому дії ніяк не відрізнятимуться від того, що відкривався при використанні попереднього способу.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *