Як встановити розширення Chrome на Android

Розширення Chrome — це невеликі інструменти, які інтегруються у ваш браузер і дозволяють додавати нові функції або покращувати існуючі. Вони можуть блокувати рекламу, керувати паролями, перекладати веб-сторінки, налаштовувати зовнішній вигляд браузера та багато іншого.

Проте встановити їх на Android не так просто, як на десктопну версію. У цій статті ми розповімо, як швидко та ефективно встановлювати та використовувати розширення Chrome на Android. І не хвилюйтеся, тому що це простіше, ніж ви вважаєте. Давайте почнемо!

Чи можна встановлювати розширення Chrome на Android?

Ні, ви не можете офіційно встановлювати розширення Chrome безпосередньо в Chrome для Android. В основному це пов’язано з тим, що мобільна версія системи має обмеження щодо підтримки розширень.

Щоб використовувати розширення Chrome на пристрої Android, вам знадобиться альтернативний браузер на базі Chromium, що підтримує встановлення розширень. Це єдиний спосіб скористатися можливостями розширень Chrome на вашому мобільному пристрої.

Як встановити і використовувати розширення Chrome на Android

Хоча ви не можете встановлювати розширення безпосередньо в Chrome на Android, ви можете виконати такі дії, щоб зробити це в підтримуваних браузерах, таких як Kiwi Browser або Yandex Browser, обидва засновані на механізмі рендерингу Chromium Blink і пропонують підтримку розширень Chrome.

Як використовувати розширення Chrome у браузері Kiwi

Kiwi — браузер для Android, що дозволяє встановлювати та використовувати розширення Chrome. Він не тільки швидкий і простий у використанні, але також має відкритий вихідний код і серйозно ставиться до вашої конфіденційності. Щоб використати розширення Chrome у браузері Kiwi, виконайте такі дії:

  1. Встановіть Kiwi на свій мобільний пристрій.
  2. Відкрийте Kiwi та торкніться трьох вертикальних точок у правому верхньому кутку.
  3. Натисніть “Розширення”.
  4. Натисніть кнопку “ОК”.
  5. Натисніть кнопку “+ (з магазину)”.
  6. Відкриється магазин Chrome.
  7. У пошуковій крамниці введіть назву розширення, яку хочете встановити.
  8. Як тільки ви його завантажите, натисніть «Додати до Chrome».

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *