Як відключити асистента Google на Xiaomi

Телефон уже давно перестав бути звичайним засобом зв’язку. Сьогодні він поєднує в собі відразу кілька пристроїв та функцій, починаючи від телевізора та закінчуючи розумним голосовим помічником. За його допомогою лише за кілька дотиків можна знайти необхідну інформацію або відповідь на поставлене запитання.

Смартфони Xiaomi працюють під керуванням операційної системи Android, тому в них вбудовано голосовий помічник від Google. Деяким користувачам такий помічник заважає, тому вони цікавляться, як його відключити. Давайте докладно розберемо, як відключити Google асистента на телефоні від Xiaomi.

Що таке Google Асистент на Xiaomi

Google Асистент – голосовий помічник, створений для спрощення користування телефоном. Все керування здійснюється за допомогою голосових команд або текстових повідомлень. Віртуальний асистент здатний виконувати безліч дій, але найпопулярніші з них представлені нижче:

 1. Погода, таймер та спорт. Помічник може повідомити вас про наближення опадів або зниження температури, поставити на певний час таймер і навіть відповісти на питання про спорт, що цікавить. Це зручно, особливо у тому випадку, коли телефон лежить в іншому кінці кімнати, а йти за ним немає жодного бажання.
 2. Розваги та ігри. Втомилися стояти у черзі чи пробці? Тоді Google Асистент і в цій ситуації допоможе згаяти час. На вибір надається кілька міні-ігор, знайомих кожній людині з дитинства. Зауважимо, що це не лише бездумні перегони, а й інтелектуальні завдання із визначенням столиці запропонованої країни.
 3. Оповіщення та нагадування. Ось ця функція є однією з найкорисніших для середньої людини. У постійній метушні важко не забути якоїсь важливої ​​інформації. Тепер майбутній список справ не потрібно записувати в блокнот, а достатньо повідомити віртуального помічника про майбутній захід. У призначений час помічник обов’язково нагадає вам про заплановану подію.
 4. Навігація та найближчі місця. Якщо вам потрібно відправитися в інше місто або відвідати певний заклад, просто повідомте асистенту адресу, і він підбере найбільш підходящий маршрут. А також можна дізнатися про найближчих до вашого місцезнаходження визначні пам’ятки, готелі, ресторани та торгові центри.

Не можна не згадати і про можливість здійснення дзвінків. Все, що потрібно – це дати відповідну команду віртуальному асистенту. Незважаючи на багато корисних функцій, деяким користувачам з певних причин помічник від Google не подобається.

Відключення Google Асистента на Xiaomi

А тепер перейдемо безпосередньо до відключення Google Асистента на телефоні Xiaomi. Отже, насамперед відкриємо сам браузер із голосовим помічником, а потім скористаємося вказівками покрокової інструкції:

 1. Переходимо в розділ «Ще», розташований у нижньому правому кутку екрана.
 2. Відкриваємо вкладку «Налаштування».
 3. Заходимо в розділ «Google Асистент».
 4. Переходимо до підпункту «Ассистент», потім гортаємо вниз і натискаємо по рядку «Телефон».
 5. Відключаємо «Google Асистент» прибираючи відповідну галочку.
відключення асистента Google

Після виконання останнього етапу голосовий помічник буде вимкнений. Однак незважаючи на це, при тривалому натисканні по кнопці «Додому» все одно відкриватиметься вікно з пошуковим рядком. Щоб вимкнути і це, скористайтеся наступним докладним посібником:

 1. Заходимо в налаштування.
 2. Переходимо до розділу «Розширені налаштування».
 3. Відкриваємо вкладку «Кнопки та жести».
 4. Натискаємо по рядку «Запуск асистента Google».
 5. У меню вибираємо варіант «Ні».

А що ж дало таку дію? Тепер, коли ви натискатимете по кнопці «Додому», голосовий помічник не відкриватиметься. Для повного відключення пропонуємо обмежити доступ Google до мікрофону. Зробити все правильно допоможе покрокова інструкція, подана нижче:

 1. Відкриваємо налаштування.
 2. Заходимо до розділу «Дозволи».
 3. Переходимо до підкатегорії «Дозволи додатків ».
 4. Натискаємо за пунктом «Мікрофон».
 5. Біля програми з назвою Google перекладаємо повзунок вліво.
відключення доступу до мікрофона

Ще можна видалити з робочого столу пошуковий рядок Google. Для цього утримуємо її і переносимо на іконку зі відром для сміття.

Тепер усі функції Асистента Google відключені, а це означає, що він більше не турбуватиме вас.

Підбиваючи підсумки зазначимо, що Google Асистент – голосовий помічник, що дозволяє керувати смартфоном за допомогою голосових чи текстових команд. Принцип його відключення докладно було розглянуто вище, тому проблем із цим виникнути не повинно. Якщо ви вирішите увімкнути віртуального асистента, виконайте вказівки інструкцій навпаки.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *