Як видалити водяний знак у TikTok

Хочете дізнатися, як видалити водяний знак у TikTok? У цьому посібнику ми надамо вам всю необхідну інформацію. Спочатку пояснимо порядок дій з допомогою конкретного інструмента. Потім проаналізуємо три додатки, які за допомогою різних прийомів або функцій дозволяють повністю видалити водяний знак на відео TikTok.

Якщо ви хочете поділитися контентом на іншій платформі або створити власну відеотеку на мобільному телефоні, те, що ми вам тут розповімо, дозволить вам зробити це без водяного знака на відео TikTok!

Як видалити водяний знак на завантажених відео TikTok

Щоб видалити водяний знак на відео, завантажені з TikTok, ми будемо використовувати програму SnapTik, яку ви можете безкоштовно скачати для Android, натиснувши на попереднє посилання. Це дуже простий у використанні інструмент, який автоматично видаляє значок TikTok і назву каналу, які включаються під час завантаження відео безпосередньо з програми.

Якщо ви встановили цей інструмент на свій мобільний телефон, вам необхідно виконати наступне:

  1. Відкрийте TikTok та знайдіть відео, яке хочете завантажити без водяного знаку.
  2. Натисніть , щоб поділитися відео.
  3. На панелі загального доступу натисніть “Копіювати посилання” .
  4. Тепер відкрийте SnapTik і, якщо цього не станеться автоматично, вставте посилання у текстове поле.
  5. Натисніть на один з двох варіантів «Завантажити» в залежності від якості, яку ви віддаєте перевагу.
  6. Потім відео завантажується на згадку про ваш пристрій.
  7. Якщо SnapTik запитає вас, чи хочете ви зберегти його в галереї, підтвердьте це.

Що стосується розташування завантаженого відео, вам цікаво знати, що воно зберігається в папці «Фільми» на вашому пристрої. Ви можете отримати доступ до нього за допомогою будь-якого провідника, який дозволяє переміщатися між папками. Той, який працює дуже добре і який ми завжди рекомендуємо, – це Files by Google.

Найкращі програми для Android для видалення водяного знаку TikTok

Хоча попередній трюк ефективний, ми пропонуємо три альтернативи. Це програми, які дозволяють вам тим чи іншим способом легко видалити водяний знак із відео, які ви завантажуєте в TikTok .

Meitu

Meitu допоможе відео TikTokMeitu допоможе вам видалити водяний знак з відео TikTok

Meitu – редактор зображень та відео, що включає кілька цікавих опцій, заснованих на штучному інтелекті. Серед них ви знайдете пральний водяний знак сумісний з відео TikTok. Найкраще у цій утиліті те, що вона дозволяє видалити водяний знак після завантаження відео. Це корисно, якщо ви завантажили файл безпосередньо за допомогою офіційної програми і він вже збережений на вашому пристрої.

Звичайно, ви також можете використовувати цю програму для редагування фотографій або відео, застосовуючи найрізноманітніші розумні ретуші. Не вдаючись до подробиць, у ньому є засіб для усунення зморшок, розгладження шкіри або освітлення очей. Він навіть здатний зникнути у темні кола. Чи то видалення водяного знака TikTok або редагування ваших спогадів, ця програма вас дуже зацікавить.

SaveVideo

SaveVideo – ще один інструмент, схожий на той, який ми показали вам у попередньому розділі. Ми рекомендуємо це тут, тому що інколи програми для завантаження відео TikTok без водяних знаків перестають працювати без попереднього повідомлення. Таким чином, у вашому розпорядженні будуть дві утиліти для завантаження будь-якого контенту з цієї соціальної мережі, скопіювавши посилання.

Що стосується пропонованих функцій, то вони практично такі ж, як і у SaveTik . Насправді, кроки ідентичні. Просто скопіюйте посилання на кожне відео, і цей інструмент виявить її. Потім він запропонує вам відповідне завантаження відео без водяного знака.

CapCut

CapCut — ще одна програма, яку можна використовувати для видалення водяних знаків з TikTok. Насправді, як і у випадку з Meitu, йдеться про повноцінний відеоредактор. З його допомогою ви зможете прибрати знак у різний спосіб. Найпоширеніший – застосувати обрізку, щоб у відео не з’являлися небажані елементи.

Однак CapCut також дозволяє додавати до відео стікери, які закривають будь-який водяний знак, або приховують елементи відео з ефектом розмиття . Без сумніву, це додаток того вартий, чи то видалення водяних знаків або розширене редагування відео.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *