Як реагувати на одне відео іншим відео в TikTok

Соціальні мережі пропонують різні інструменти для взаємодії з іншими користувачами. Коментарі, лайки та реакції зі смайлами зустрічаються найчастіше, але TikTok також має функцію реакції на одне відео іншим.

Хочете дізнатися, як відповідати на одне відео іншими відео? Ми підготували покрокове керівництво, щоб ви могли досягти успіху в соціальній мережі зі своїми ідеями.

Як створити відео-реакцію, щоб відповісти іншій людині в TikTok

Донедавна TikTok включав кнопку React у меню «Поділитися». Однак тепер ця функція включена до duos. Отже, щоб відреагувати на одне відео TikTok іншим, вам доведеться зробити таке:

  1. Відкрийте програму TikTok на своєму мобільному телефоні.
  2. Знайдіть відео, на яке хочете відповісти.
  3. Натисніть кнопку «Поділитись» у правому меню (той, зі стрілкою вправо).
  4. Проведіть пальцем по значках у нижньому меню, поки не знайдете опцію Duo, та натисніть кнопку.
  5. Зачекайте, доки відео буде рендеруватися, і виберіть макет, що відповідає третій кнопці з написом React, із чотирьох доступних, щоб розмістити вихідне відео у верхньому лівому кутку.
  6. Запишіть відео своєї реакції, не виходячи з меню.
  7. Додайте потрібні ефекти, фільтри та плагіни.
  8. Натисніть червону кнопку з текстом «Далі», щоб завершити відео.
  9. Опублікуйте відео з вашою реакцією, натиснувши червону кнопку « Опублікувати».

 іншій людині у додатку TikTokЯк створити відео з реакцією на відповідь іншій людині у додатку TikTok

Перш ніж публікувати відео, ви можете додати теги, місцезнаходження тощо д. Зрозуміло, хештег #Duo завжди з’являтиметься у відео разом з ім’ям автора оригінального відео. Додатково зверніть увагу, що для створення дуету з іншим відео користувач повинен відзначити опцію «Дозволити Duo». Тобто створювати дуети в ви зможете тільки з тими користувачами, які раніше дали на це свою згоду.

Зрештою, ще один спосіб відреагувати на відео – використовувати інструмент «Вставити» в меню «Поділитися», яке з’являється поряд із значком Duo.

При використанні цієї опції спочатку з’являється оригінальне відео, а потім можна записати ваше відео. Тобто з’являється одне відео, а потім інше, а не обидва одночасно, як це буває з дуетами.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *