Як використовувати Tinder без номера телефону

Tinder — одна з найкращих програм для знайомств та знайомств, але для реєстрації вона зазвичай просить вас вказати свій номер телефону. Але деякі вважають за краще зберігати свою особисту інформацію під замком.

На щастя, є кілька хитрощів, що дозволяють використовувати Tinder без телефону. У цій статті ми познайомимо вас із цими методами та пояснимо, як це зробити, щоб ваш досвід був безпечним та успішним.

Як використовувати Tinder без реєстрації за номером телефону

Ми знаємо, наскільки важливо для вас зберігати конфіденційність при використанні Tinder. Дізнайтесь способи обійти вимогу номера телефону, не упускаючи можливості познайомитися з новими цікавими людьми. Ось кілька порад, як цього досягти:

Використовуйте Tinder з обліковим записом, позиченим у друга

Якщо у вас є надійний друг, який вже зареєстрований у Tinder і готовий на деякий час позичити вам свій обліковий запис, дерзайте! Хоча це не традиційний спосіб використання програми, це тимчасове рішення для тих, хто хоче зберегти свій номер телефону в секреті. Однак ви повинні дуже шанобливо ставитися до довіри, яку вам надають.

Цей крок може позбавити вас від неприємностей на даний момент, але це не довгострокове рішення. Кожен профіль Tinder унікальний, і може бути трохи ніяково, якщо ви кимось цікавитесь, а ця людина поняття не має, хто знаходиться за екраном. Це трохи дивно, вам не здається?

Створіть обліковий запис Tinder з тимчасовим чи фальшивим номером

З Створення облікового запису Tinder без номера телефону

Інший варіант — використовувати тимчасовий або підроблений номер телефону для реєстрації в Tinder. Є кілька онлайн-сервісів, які надають вам віртуальні номери, а також програми, що дозволяють мати пару мобільних номерів на Android. При цьому ви зможете отримати підтверджуючі повідомлення та завершити реєстрацію у програмі.

Майте на увазі, що ці тимчасові номери мають термін дії. За деякий час вони просто перестають працювати. Отже, якщо ви оберете цей варіант, обов’язково пройдіть весь процес реєстрації на Tinder, доки тимчасовий номер активний. Для цього зробіть таке:

  1. Знайдіть онлайн-сервіс або програму, яка надає віртуальний чи підроблений номер.
  2. Отримайте тимчасовий номер і переконайтеся, що він у вас під рукою.
  3. Відкрийте програму Tinder і, коли вона запросить ваш номер телефону, введіть тимчасовий номер.
  4. Тримайте свій мобільний телефон під рукою, тому що на цей номер ви отримаєте повідомлення, що підтверджує.
  5. Скопіюйте отриманий код і вставте його у прапорець у Tinder. Готово!

Використовуйте Google для доступу до профілів Tinder

 профілям Tinder за допомогою GoogleОсь як ви можете отримати доступ до профілів Tinder за допомогою Google

Так, Google також може допомогти вам шукати профілі в Tinder без реєстрації за номером телефону. Хоча це не перше, що спадає на думку, коли йдеться про пошук партнерів, Google може виявитися дуже корисним інструментом, якщо ви знаєте, як ним користуватися. Ось що вам потрібно зробити:

  1. Увійдіть до Google зі свого мобільного телефону.
  2. У рядку пошуку введіть «site:tinder.com @user». Якщо ви маєте ім’я користувача людини, відмінно; В іншому випадку використовуйте ім’я, яке спадає на думку.
  3. Пошук покаже результати профілів Tinder, які проіндексовані Google.
  4. Натискайте на посилання, щоб переглядати профілі людей без реєстрації в додатку.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *