Як зберегти музику Spotify на SD-картку

Spotify — одна з найпопулярніших платформ для прослуховування музики онлайн. Незалежно від того, чи платите ви підписку або користуєтеся безкоштовно, з рекламою, ви можете насолоджуватися улюбленими піснями, де б ви не знаходилися, за допомогою мобільного телефону, навушників або динаміків. Крім того, якщо ви виберете платну версію Spotify Premium, ви зможете завантажувати пісні та слухати їх в автономному режимі. Дуже корисно, якщо ви подорожуєте за кордон або перебуваєте в районі з поганим покриттям або без нього. У безкоштовній версії Spotify можна завантажувати лише подкасти.

Але збереження музики для відтворення в автономному режимі займає пам’ять вашого телефону. Це може стати проблемою, якщо ви завантажите занадто багато пісень та альбомів. Особливо, якщо ви оберете найвищу якість звуку. Spotify дозволяє завантажувати до 10 000 пісень на 5 різних пристроїв. Хороша новина в тому, що на Android, крім основної пам’яті телефону, зазвичай є слот для SD-картки. А оскільки SD-картки зазвичай пропонують багато додаткового місця, ви зможете зручно зберігати музику Spotify.

Як завантажити пісні та плейлисти з Spotify на SD-карту

Spotify дозволяє завантажувати цілі альбоми та програвачі, щоб слухати пісні в автономному режимі. Ви не можете завантажувати окремі пісні, тому доведеться зберігати цілі альбоми або створювати плейлисти з двох або більше пісень. Таким чином, коли Ви втратите з’єднання або активуєте автономний режим, ця музика відтворюватиметься, навіть якщо у вас немає доступу до Інтернету. Крім того, у вас є можливість вибрати, де зберігатиметься музика Spotify. Таким чином, у вас не закінчиться основна пам’ять, і ви зможете використовувати SD-карти більшої ємності.

"Завантажуйте музику офлайн на Spotify

Щоб завантажити музику з Spotify:

 1. Відкрийте Spotify.
 2. Знайдіть потрібний альбом або плейлист.
 3. Натисніть значок завантаження. Той, на якому зображена стрілка вниз.
 4. Або замість цього клацніть меню, що розкривається, в якому показано три вертикальні точки.
 5. Потім виберіть варіант Завантажити.
 6. Завантажену музику ви знайдете у Вашій бібліотеці.

Активуйте автономний режим у SpotifyАктивуйте автономний режим у Spotify

Щоб активувати автономний режим вручну:

 1. Відкрийте Spotify.
 2. Натисніть на фотографію свого профілю.
 3. Зайдіть в Налаштування та конфіденційність.
 4. Натисніть Відтворення.
 5. Тепер натисніть Офлайн.
 6. Повторіть процес ще раз, щоб знов деактивувати його.

Збережіть музику<SpotifЗбережіть музику Spotify на SD-карту

Щоб зберегти музику Spotify на SD-карту:

 1. Відкрийте Spotify.
 2. Натисніть на фотографію свого профілю.
 3. Зайдіть до Налаштування та конфіденційність.
 4. Перейдіть до сховища.
 5. Натисніть картку SD.
 6. В повідомленні вас запитають, чи ви хочете продовжити.
 7. Натисніть ОК, щоб підтвердити своє рішення.
 8. З цього моменту ваша музика Spotify буде зберігатися на SD-карті.
 9. Ви можете змінити своє рішення, повторивши ті ж дії та відзначивши Пам’ять пристрою замість SD-карти.

Якщо ви не можете знайти маршрут сховища, це може бути з кількох причин. Зверніть увагу: щоб Spotify міг зберігати музику в автономному режимі, ви повинні використовувати обліковий запис Spotify Premium. Крім того, використовувана SD-картка повинна мати ємність не менше 1 ГБ або еквівалент вільного місця. Якщо Spotify, як і раніше, не розпізнає вашу SD-карту, хоча ви її відформатували, спробуйте відформатувати її ще раз, змінивши режим зовнішнього сховища на той, що полегшує копіювання файлів між пристроями. Але пам’ятайте, що при форматуванні SD-карти ви втратите файли, що містяться на ній.

Як зберегти музику Spotify на SD-карту без підписки Premium

Офіційно ви не можете зберігати музику Spotify на свій телефон Android, якщо у вас немає передплати Premium. Ви можете створити новий обліковий запис і спробувати його безкоштовно протягом місяця. Або знайдіть одну з численних пропозицій в Інтернеті, щоб отримати до трьох місяців безкоштовно. Але якщо ви хочете завантажити музику Spotify на SD-карту без передплати Premium, вам доведеться використати зовнішні інструменти. Також майте на увазі, що Spotify не дозволяє цього. Тому, якщо ви виберете такий варіант, ви робите це на свій страх і ризик.

Існує кілька онлайн-рішень для Windows, які дозволяють завантажувати музику зі Spotify. Є вони й у Android. Найпопулярніший – SpotiFlyer. Він точно дозволяє завантажувати пісні зі Spotify, YouTube та інших платформ. Таким чином, ви можете вибрати пісні, які вам подобаються найбільше, і зберегти їх на карту SD, щоб відтворювати їх в автономному режимі. За допомогою Spotify або іншої програми. Додаток працює шляхом копіювання та вставки посилання на пісню або альбом, який ви хочете завантажити. SpotiFlyer розпізнає його, і вам залишиться лише натиснути Завантажити.

Spotify дозволяє відтворювати музику, збережену на вашому телефоні Android. Для цього вам потрібно буде активувати опцію “Локальні файли”. Після активації, коли ви увійдете до своєї бібліотеки, з’явиться нова папка, присвячена вашим пісням, завантаженим іншими способами.

 1. Відкрийте Spotify.
 2. Натисніть на фотографію свого профілю.
 3. Зайдіть в Налаштування та конфіденційність.
 4. Перейдіть до локальних файлів.
 5. Увімкніть опцію Показувати аудіофайли з цього пристрою.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *