Як виправити помилку QuickShortcutMaker під час додавання облікового запису Google

У цьому посібнику ми пояснимо, як усунути помилку QuickShortcutMaker при додаванні облікового запису Google. Ця помилка не дозволяє увійти до системи з цієї програми ярликів і, отже, не дозволить додати обліковий запис Google. Чому це важко зробити? Як вирішити цю проблему? Читайте далі.

Як виправити помилку QuickShortcutMaker та обліковий запис Google

Залежно від встановленої версії Google Account Manager QuickShortcutMaker покаже вам помилку під час входу до системи. Це створює проблему для тих, хто намагається розблокувати пристрій за допомогою нового облікового запису Google. Згідно з тестами, які нам вдалося провести, рішенням є встановлення старої версії цього компонента Android, а саме Google Account Manager.

Якщо у вас досить новий телефон, відсутність Диспетчера облікових записів Google є нормальним явищем, оскільки це застарілий компонент, не включений до останніх версій Android. Однак, якщо вам необхідно виконати вхід із QuickShortcutMaker, вам не залишиться нічого іншого, як встановити його. В Інтернеті легко знайти Google Account Manager версії 6.0.1, яка є останньою, яка допоможе вам усунути помилку доступу.

 за допомогою QuickShortcutMaker та облікового запису GoogleЯк усунути проблему з обліковим записом Google за допомогою QuickShortcutMaker та облікового запису Google

Якщо у вас є APK-файл Google Account Manager 6.0.1, зробіть таке:

  1. Встановіть файл.
  2. Натисніть «Готово», коли інсталяція завершиться.
  3. Відкрийте QuickShortcutMaker та знайдіть запис Google Account Manager.
  4. Перегорніть, поки не знайдете дію. Введіть адресу електронної пошти та пароль.
  5. На наступному екрані натисніть «Спробувати».
  6. Якщо ви побачите текст «Повторити пароль», натисніть на три точки у правому верхньому кутку та виберіть єдиний варіант , тобто «Вхід у браузер».
  7. Прийміть політику конфіденційності Google та завершіть вхід.

Коли ви завершите цю процедуру, додайте новий обліковий запис Google на пристрій. Майте на увазі, що в міру оновлення пристроїв та змінення внутрішніх компонентів Android це рішення стає менш ефективним. Проте ви нічого не втратите, спробувавши його, якщо ваш телефон заблокований за допомогою облікового запису Google і вам доведеться додати нову.

Яка версія диспетчера облікових записів Google потрібна, щоб виправити помилку QuickShortcutMaker?

Хоча ми вже згадували про це в попередньому розділі, оскільки розробка посібника була суворо необхідна, вам потрібна версія Google Account Manager — 6.0.1. Але як її знайти?

У зв’язку з цим необхідно здійснити пошук у мережі репозиторію, який пропонує історії версій. Є кілька досить надійних компаній, які займаються розповсюдженням різноманітних APK-файлів. Тому вам не важко знайти саме цю версію Google Account Manager.

Після встановлення версії 6.0.1 ви зможете виконати кроки, згадані в попередньому розділі, без будь-яких помилок у процесі виконання процедури. Якщо у вас пізніша версія, краще видалити її, якщо вона не була встановлена ​​на вашому телефоні. Потім установіть правильну версію, щоб QuickShortcutMaker міг отримати доступ до сторінки входу і ви могли додати свій обліковий запис у звичайному режимі.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *