На жаль, якщо мова йде про сучасну моделі смартфона, то замінити одне лише тріснуте скло дисплея без дігітайзера практично неможливо. З цієї причини, ремонтні майстерні здійснюють заміну дисплея в зборі.
Природно, коштувати це буде дуже недешево. Заощадити можна лише одним способом – зробити всі роботи по заміні дисплея самостійно. Ось тут можна замовити якісний ремонт портативної техніки. Фахівці гарантовано здійснять ремонт гаджета швидко і в строк.
Де здійснити придбання запасних частин?
Припустимо, ви все ж вирішили самостійно виконати заміну дисплея на власному гаджет. Це означає, що під рукою повинен перебувати необхідний інструментальний сет:
- паяльник;
- набір відповідних викруток;
- будівельний фен;
- пінцет.
У разі, якщо все необхідно є в наявності, можна переходити до пошуку запасних частин. Багато радять провірити місцеві магазини б/у гаджетів. Іноді можна знайти варіант, з неробочою начинкою, але повністю функціональним дисплеєм за копійки.
Це ідеальний варіант, якщо оцінювати його з точки зору ціни. Однак для гарантованого тривалого функціонування гаджета, звичайно, краще встановити абсолютно новий дисплей.
Придбати запасну частину можна в спеціалізованих інтернет-магазинах. Крім цього, на таких гігантських торгових майданчиках, як Ebay і Amazon завжди можна знайти втрачені частини.
Методика заміни дисплея смартфона
На самому початку рекомендується розібрати гаджет. У переважній більшості випадків шлейфи дисплея і дігітайзера заводяться на материнську плату пристрої. Без їх акуратного від’єднання, зняти дисплей точно не вдасться.
Тепер переходимо до видалення старого розбитого екрану. Для цього за допомогою будівельного фена ретельно прогріваєм не тільки периметр, але і середину неробочої матриці.
За допомогою плоскої лопатки здійснюємо відділення дисплея від рами гаджета. Якщо шлейфи вже від’єднані (відпаяні в більшості випадків), старий дисплей може бути видалений.
На початку припаюється новий дисплей. І тільки після перевірки його працездатності (рекомендується запустити тест, який продемонструє роботу всієї поверхні дисплея), можна виконувати збірку в зворотній послідовності.
На відео буде продемонстрована процедура заміни неробочого дисплея на HTC One: