Як зробити прямий ефір у TikTok

У цьому посібнику ми розповімо вам все, що вам потрібно знати про те, як вести прямий ефір в TikTok. Спочатку ми покажемо вам, з чого складається контент, який пропонує платформа. Потім аналізуємо вимоги, яким ви повинні відповідати, щоб мати можливість скористатися трансляціями у своєму обліковому записі, і як крок за кроком зробити прямий перехід. Нарешті, розглянемо переваги та варіанти монетизації, які надає TikTok Live.

Що таке TikTok Live

TikTok Live — це пряма трансляція через відеоплатформу TikTok. Це один із форматів, які додаток включає крім коротких відеороликів, текстових історій та ефектів, що дозволяє користувачам зв’язуватися зі своєю спільнотою. Це також спосіб розширити охоплення вашого облікового запису, оскільки сервіс зазвичай просуває подібні види взаємодії і має розділ, присвячений прямим трансляціям.

TikTok Live — це формат, який можна використовувати по-різному. Найбільш поширеним є той, у якому користувач використовує мобільний телефон, щоб говорити перед камерою, як правило, неформально, і звертатися до глядачів. Однак прямі трансляції TikTok також використовуються для трансляції відеоігор, відкриття дебатів з іншими користувачами або надання місця для консультацій на різні теми.

Вимоги щодо прямого ефіру в TikTok

Чинні зарезервовані для користувачів, які відповідають низці вимог. Не йдеться про надто суворі умови. Однак, якщо ви їх не дотримуєтеся, ви не зможете розпочати трансляцію.

Перша вимога, якій ви повинні відповідати, пов’язана з вашим віком. Для участі у прямій трансляції вам має бути не менше 18 років. Це особливо важливо, якщо ви плануєте отримувати подарунки від користувачів під час прямих трансляцій.

З іншого боку, ви також повинні жити в країні, де працює цей сервіс. Звичайна справа, якщо вам більше 18 років, але не з’являється можливість зробити директ, значить, у вас за місцем проживання ця функція не включена.

Нарешті, є остання вимога: щоб почати пряму трансляцію, вас має бути не менше 1000 підписників. Нам було складно знайти згадки про це у документації TikTok, тому ми провели відповідні тести. Ми переглянули велику кількість прямих трансляцій, і всі без винятку користувачі, які проводили трансляції, перевищили цю кількість підписників.

Як провести прямий ефір у TikTok: крок за кроком, щоб вийти у прямий ефір

Приймаючи до уваги вищевикладене, настав час дізнатися, які кроки необхідно зробити, щоб розпочати трансляцію прямого або прямого заходу в TikTok. Все робиться в меню створення і, якщо ви вже знайомі з цим розділом, для вас все буде дуже просто.

Все, що вам потрібно зробити, це таке:

 1. Відкрийте TikTok на своєму телефоні.
 2. Натисніть кнопку «Додатково» (+), як показано на зображенні вище.
 3. Натисніть опцію
 4. Напишіть заголовок і натисніть кнопку «Почати трансляцію».
 5. З цього моменту розпочнеться трансляція.

Переваги прямих трансляцій до TikTok

TikTok пропонує широкий вибір форматів, які дозволяють користувачам взаємодіяти з іншими. Хоча це платформа, що спеціалізується на коротких відеороликах, прямі трансляції стали однією з переваг цієї соціальної мережі. Але які переваги прямої трансляції в TikTok?

Є кілька причин, через які вам слід розглянути можливість виходу в ефір на TikTok, особливо якщо ви хочете розширити аудиторію та монетизувати свою роботу. Нижче основні переваги:

 • Взаємодія у режимі реального часу. Lives дозволяють двосторонній зв’язок у режимі реального часу між творцем та аудиторією. Глядачі можуть надсилати повідомлення, ставити запитання та миттєво отримувати відповіді, створюючи тісніший зв’язок.
 • Громадська будівля. Прямі трансляції допомагають зміцнити співтовариство підписників, надаючи їм можливість зустрічатися та розділяти спільні інтереси. Це створює почуття належності та лояльності між послідовниками та творцем. Якщо у вас є бренд, ви маєте право скористатися цим функціоналом.
 • Привернення уваги. TikTok повідомляє підписників, коли автор, на якого вони підписані, виходить в ефір, привертаючи увагу аудиторії та даючи можливість зв’язатися з великою кількістю людей.
 • Місце для неопублікованого контенту. Живі відео дозволяють поділитися ексклюзивним контентом, якого немає в інших типах відео на платформі. Це мотивує підписників приєднатися до трансляції, щоб не пропустити спеціальний контент.
 • Зворотний зв’язок у режимі реального часу. Творці можуть миттєво отримувати зворотний зв’язок від аудиторії під час прямої трансляції. Це дозволяє їм оперативно коригувати контент та адаптуватися до уподобань глядачів.
 • Підвищена видимість. Це ключовий момент, особливо якщо ви хочете, щоб статистика вашого облікового запису покращилася. Всім відомо, що прямі трансляції можуть з’являтися на головній сторінці і в розділі «Для вас» у TikTok, що може значно підвищити видимість і охоплення контенту, що створюється.
 • Довготривалий час перегляду. Живі відео зазвичай довші за традиційні відео, що може збільшити час, який користувачі проводять на платформі, що, у свою чергу, покращує утримання аудиторії.
 • Хороше місце для співпраці. Ефіри – чудовий спосіб співпрацювати з іншими впливовими користувачами соціальної мережі. Скористайтеся цією функцією, запросити та обговорити з аудиторією питання, які її цікавлять.

Як монетизувати TikTok Live або знімати відео

Хоча ми не згадували про це в попередньому розділі, Ще однією перевагою TikTok Live є те, що ефіри можна монетизувати різними способами.

Інші як подарунки під час ваших прямих трансляційІнші можуть купувати монети і використовувати їх як подарунки під час ваших прямих трансляцій

Ось кілька ідей, якими ви можете скористатися, якщо вам вдасться зібрати навколо своїх прямих трансляцій щедру аудиторію:

 • Монети та подарунки. Щоб висловити свою вдячність, інші користувачі можуть надсилати вам монети та інші віртуальні подарунки. Вони купуються за реальні гроші, які, коли вони потрапляють у ваше володіння, додаються до ваших виплат у TikTok.
 • Співпраця з брендами. Інша можливість полягає в тому, що ви використовуєте живі виступи як простір для пропонування товарів чи послуг бренду. Те, як це зробити, буде залежати від домовленостей, яких ви досягнете з кожною компанією.
 • Продаж товарів чи послуг. Нарешті TikTok Live може стати місцем для збільшення продажів вашого бізнесу. Ви можете не тільки скористатися цим форматом для просування товару чи послуги, але й приймати замовлення від своїх підписників.

Як бачите, єдиного способу монетизації прямих трансляцій TikTok не існує. Досягнення цієї мети також залежатиме від багатьох факторів, таких як тип створюваного вами контенту, спільнота, яка вам вдасться створити, та аудиторія, яку ви залучите у прямому ефірі.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *