Як створити обліковий запис TikTok

TikTok став переважно соціальною мережею для вірусних відеороликів. Виклики, танці, навчальні програми, трюки, ігрові процеси, впливові особи та безліч відеороликів про кішок чекають на цій китайській платформі, де збираються вершки цифрового суспільства. Якщо ви також хочете взяти в цьому участь, продовжуйте читати, тому що ми розповімо, як створити обліковий запис TikTok абсолютно безкоштовно і всього за кілька хвилин.

Як створити обліковий запис та зареєструватися в TikTok

Створити обліковий запис TikTok настільки просто, що це займе всього кілька хвилин. Перш ніж почати, вам необхідно встановити програму TikTok на свій мобільний телефон. Щоб створити обліковий запис TikTok, ви повинні виконати такі дії.

1. Відкрийте програму TikTok та виберіть кращий спосіб реєстрації

Першим кроком до створення профілю TikTok є вибір одного із способів реєстрації. На даний момент TikTok пропонує нам п’ять варіантів:

  • Номер телефону.
  • Електронна пошта.
  • Обліковий запис Google.
  • Обліковий запис Facebook.
  • Обліковий запис Х (Twitter).
Відкрийте програму TikTok і виберіть потрібний спосіб реєстрації

Процес реєстрації трохи відрізняється від одного методу до іншого, але в основному йдеться про вказівку способу доступу та відновлення облікового запису. Зазвичай найшвидше увійти до свого облікового запису Google.

2. Вкажіть дату народження

Введіть дату народження, переміщаючи коліщатка календаря. Ці дані є приватними, а сам інтерфейс попереджає, що вони не відображаються публічно.

Введіть дату свого народження у програмі TikTok

TikTok використовує дату народження, щоб визначити, чи досягнув користувач мінімального віку для використання цієї соціальної мережі (зазвичай 13 років).

3. Виберіть, чи хочете ви дозволити персональну рекламу чи ні

Основне джерело доходу TikTok – реклама. Якщо ви натиснете «Прийняти» на цьому етапі, ви дасте TikTok дозвіл персоналізувати рекламу, що з’являється в додатку, на основі вашої активності та сторонніх даних.

Виберіть, чи хочете ви дозволити персональну рекламу чи ні

Цю опцію можна змінити пізніше в розділі налаштувань облікового запису.

4. Створіть нікнейм

Вибір нікнейму дуже важливий, оскільки саме за його допомогою користувачі заявляють про себе у віртуальному світі. Ви можете вибрати будь-який нікнейм і змінити його пізніше.

Створіть псевдонім для свого профілю в TikTok

Будьте уважні, якщо ви не виберете нікнейм, система привласнить вам нікнейм за умовчанням. А якщо обране вами ім’я вже зайняте, до нього додадуться цифри.

5. Вирішіть, чи хочете ви, щоб TikTok допоміг вам знайти ваші контакти

Щоб автоматично зв’язуватися зі знайомими вам користувачами, вам необхідно надати TikTok дозволи, щоб він міг отримати доступ до списку контактів. Ця опція є в налаштуваннях пристрою, але відкривається автоматично при натисканні кнопки «Відкрити настройки».

Вирішіть, чи хочете ви, щоб TikTok допоміг вам знайти контакти

Це дуже делікатний дозвіл, і зрозуміло, що ви не бажаєте його надавати. У цьому випадку натисніть “Не дозволяти”. У будь-якому випадку ви завжди можете шукати користувачів вручну.

6. Додайте останні дані, щоб персоналізувати свій обліковий запис

Вітаємо, ваш обліковий запис TikTok створено. Тепер ви можете налаштувати свій профіль, натиснувши «Редагувати профіль».

Додайте останні дані, щоб персоналізувати свій обліковий запис

У цьому розділі ви можете додати такі деталі, як фото профілю (або відео), ім’я користувача, займенники, короткий опис і навіть НУО. У розділі налаштувань вашого профілю ви знайдете додаткові інструменти для налаштування вашого облікового запису на свій смак.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *