Як видалити обліковий запис Google з телефону Android

Якщо вам потрібно видалити обліковий запис Google з телефону, завдання може мати два контексти: видалення облікового запису з налаштувань Android телефону (так, щоб він не був до нього прив’язаний і видалення відбулося тільки на цьому телефоні) або повне видалення облікового запису Google (так, щоб її не можна було використовувати на жодних пристроях). І те, й інше легко зробити на вашому пристрої.

У цій інструкції детально про те, як повністю видалити обліковий запис Google з телефону в першому та другому сценарії. Буде продемонстровано видалення на чистому Android, а також смартфоні Samsung.

  Видалення облікового запису Google на телефоні з чистою ОС Android

  Як було зазначено, вам може знадобитися одне з двох: видалення облікового запису тільки на одному телефоні, при цьому необхідно продовжувати користуватися ним на інших пристроях, або повне видалення облікового запису Google без можливості використання надалі. Почнемо з першого варіанта.

  Як видалити обліковий запис Android телефону з установок пристрою (відв’язати телефон від облікового запису)

  На чистій системі Android кроки будуть виглядати наступним чином (залежно від конкретного пристрою інтерфейс може незначно відрізнятися, але логіка дій залишиться тією самою):

  1. Зайдіть до Установки — Акаунти. 
  1. Натисніть обліковий запис Google у списку облікових записів. 
  1. Натисніть кнопку «Видалити обліковий запис». 

  Для підтвердження може знадобитися ввести графічний ключ, пароль або іншим чином підтвердити, що обліковий запис видаляєте саме ви.

  Після цього обліковий запис Google буде видалено з налаштувань телефону та програм Google (наприклад, Play Маркет, Gmail та інших). Якщо у списку облікових записів відображаються інші облікові записи, які потрібно видалити, повторіть ті самі дії.

  У випадку, коли ви готуєте телефон до передачі іншій особі, після видалення облікового запису та відв’язки від облікового запису Google може мати сенс повністю скинути телефон на заводські налаштування та видалити всі дані: зазвичай це доступно в розділі налаштувань “Система” – “Скидання налаштувань”.

  Як повністю видалити обліковий запис Google з телефону

  Якщо вам потрібно не тільки прибрати обліковий запис з налаштувань вашого телефону, але й повністю видалити обліковий запис Google (так, щоб ним не можна було скористатися і деінде), на Android телефоні з чистою системою ви можете зробити це таким чином:

  1. Зайдіть в Налаштування Google.
  2. Натисніть «Обліковий запис Google». На наступній сторінці перейдіть на вкладку «Дані та персоналізація». 
  1. Прокрутіть сторінку вниз і знайдіть пункт «Видалення сервісу або облікового запису».
  2. На наступному екрані натисніть кнопку «Видалити обліковий запис» у пункті «Видалення облікового запису Google». 
  1. Підтвердьте видалення облікового запису введенням пароля та натисніть кнопку «Далі».
  2. Останній крок – прочитати попередження перед видаленням облікового запису, в якому буде докладно описано, що саме буде видалено. Потрібно буде прочитати (перегортати) сторінку до кінця, відзначити пункти про згоду з відповідальністю і «Так, я хочу назавжди видалити обліковий запис Google і всі дані, що зберігаються в ньому», а потім натиснути кнопку «Видалити обліковий запис». 

  Після натискання кнопки обліковий запис Google буде повністю видалено не тільки з телефону Android, але і з серверів компанії.

  На телефоні Samsung Galaxy

  Якщо у вас Android телефон виробництва Samsung, видалення облікового запису Google з нього (а також інших облікових записів, включаючи власний обліковий запис Samsung) не набагато складніше, хіба що є невеликі відмінності інтерфейсу.

  Відв’язування облікового запису Google від смартфона Samsung

  Якщо вам потрібно просто видалити обліковий запис Google та інші облікові записи з телефону, не видаляючи їх повністю (тобто на серверах вони залишаться і ви можете використовувати ці облікові записи на іншому телефоні або комп’ютері), це можна зробити так:

  1. Зайдіть до Установки — Облікові записи та архівація. 
  1. На наступному екрані натисніть “Облікові записи” вгорі.
  2. Виберіть обліковий запис Google або будь-який інший, натисніть по ньому. 
  1. Натисніть «Видалити обліковий запис».
  2. Підтвердьте видалення облікового запису та всіх пов’язаних з ним даних. Можливо, потрібно ввести пароль або ключ розблокування. 

  Зверніть увагу: якщо ви оберете обліковий запис Samsung account, то для його видалення потрібно буде натиснути по кнопці меню праворуч і вже там вибрати пункт «Видалити обліковий запис».

  Повне видалення облікового запису

  Якщо ви хочете повністю позбутися облікового запису Google, таким чином, щоб вхід до нього став неможливим ні з яких пристроїв (закрити обліковий запис назавжди), кроки будуть практично тими ж, що і для випадку “чистого” Android:

  1. Зайдіть до Установки та виберіть Google.
  2. Натисніть «Акаунт Google», а потім перейдіть на вкладку «Дані та персоналізація». 
  1. Знайдіть розділ «Скачування, видалення та планування», натисніть «Видалення сервісу або облікового запису».
  2. Натисніть «Видалити обліковий запис» у пункті «Видалення облікового запису Google». 
  1. Введіть пароль облікового запису та натисніть «Далі».
  2. Прочитайте попередження про видалення та те, які саме дані будуть видалені, внизу встановіть дві позначки про згоду та натисніть кнопку «Видалити обліковий запис».

  На цьому ваш обліковий запис Google буде повністю видалено не тільки з телефону Samsung, але і з серверів Google.

  Вам також може сподобатися

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *