24 лютого Meizu представить оболонку Flyme 7: чого від неї чекати?

Flyme 6 з великим запізненням з’явилася на смартфонах Meizu, і щоб не наступати на ті ж граблі, компанія вирішила не поспішати з анонсом наступної версії оболонки. Це не завадило сливу скріншотів тестових прошивок на базі Flyme 7, а китайські інсайдери вже опублікували постер з ймовірною датою прем’єри – 24 лютий 2018 року.

Що нового?

Flyme 7

За аналогією з MIUI 9, в Flyme 7 розробники приділили особливу увагу оптимізації системи. Зокрема, згадується оновлена ​​система штучного інтелекту OneMind 2.0, яка вивчає звички користувача і розподіляє апаратні ресурси для плавної роботи пристрою. У правому нижньому кутку з’явиться віртуальна кнопка mQuick (швидше за все, буде використовуватися для виклику меню – корисна функція, особливо з огляду на перехід на «високі» екрани 18: 9).

Якихось масштабних змін в дизайні не буде. Чутки обіцяють нову колірну схему, плоскі елементи та градієнти. В інтерфейсі буде більше анімацій. Плеєр сильно нагадує стандартний додаток на iPhone, і це далеко не все, що Meizu запозичила з останніх випусків iOS.

Яка версія Android лежить в основі Flyme 7 – невідомо. Сьогодні пристроями з Flyme користується понад 60 мільйонів чоловік по всьому світу, а міжнародні версії смартфонів Meizu тепер поставляються з попередньо встановленими сервісами Google.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *