Новий Google Chrome змусить сайти замовкнути

Оновлення браузера Google Chrome принесло не тільки нові функції захисту від рекламних вкладок. Тепер користувачі можуть повністю відключити звук на сайтах з автоматичним відтворенням відеореклами і не тільки.

Як це працює?

До сих пір в браузері підтримувалося відключення звуку тільки на окремих вкладках, а саму функцію потрібно було активувати на сторінці експериментальних можливостей. У Google Chrome 64 опція з’явилася в контекстному меню вкладки. Вона переводить в беззвучний режим всі сторінки сайту що відкриваються:

як відключити звук в Google Chrome
Досить натиснути правою кнопкою миші по вкладці і відключити звук. Стан запам’ятовується навіть після закриття сайту і виходу з Chrome. Повернути все назад можна через той же меню.

Що небудь ще?

Chrome 64 для Windows обзавівся підтримкою HDR-стандартів, але щоб побачити різницю у відображенні картинки потрібен сумісний монітор і Windows 10 з осіннім оновленням. Десктопна версія браузера також отримала виправлення вразливостей Meltdown і Spectre. З дрібниць – змінився стиль відображення підкреслення посилань (лінія не перекриває виносні елементи шрифтів). Виглядає незвично.

В наступному місяці Google також запустить блокувальник настирливої ​​реклами.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *