Чим яскравіше, тим краще: наступного тижня OnePlus представить дисплей з яскравістю 3000 ніт

Дисплей також може підтримувати роздільну здатність 2K із затемненням ШІМ 2160 Гц.

  • Повідомляється, що цей дисплей також підтримуватиме роздільну здатність 1440p і затемнення з ШІМ 2160 Гц.
  • Дисплей створено у співпраці з виробник BOE.

Чи знаєте ви, що у 2022 році яскравість найкращих смартфонів преміум-класу зросла на 171% порівняно з минулим роком? Про це йдеться у звіті, який ми розглядали на початку цього року. І змагання за яскравістю, здається, не вщухає ні на секунду. Очікується, що наступного тижня OnePlus представить дисплей, яскравість якого може досягати 3000 ніт.

У публікації на китайській соціальній платформі Weibo, схожій на Twitter, OnePlus поділився, що запрошує людей стати свідками «історичного моменту для китайських дисплеїв (через Google Translate)». За даними GSMArena, 24 жовтня компанія у співпраці з виробником BOE планує представити дисплей з яскравістю 3000 ніт.

Екран смартфона, який може мати яскравість до 3000 ніт, майже нечуваний. Tipster Digital Chat Station каже, що цей дисплей також підтримує роздільну здатність 2K із затемненням широтно-імпульсної модуляції (ШІМ) 2160 Гц.

Для порівняння, щоб ви могли краще зрозуміти, про що ми тут говоримо, Pixel 8 Pro має один із найяскравіших дисплеїв, які зараз пропонуються в США. Останній флагман преміум-класу Google може похвалитися яскравістю 2400 ніт.

Найближчим до цього дисплея з яскравістю 3000 ніт є OnePlus Open. OnePlus стверджує, що Open здатний досягати 2800 ніт як на внутрішній, так і на зовнішній панелях, що все ще на 200 ніт менше, ніж те, що компанія продемонструє наступного тижня.

Немає сумнівів, що яскравість дисплея стала пункт продажу смартфонів. Але це змушує вас задуматися, коли ця тенденція збільшення яскравості припиниться.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *