Reddit стверджує, що не відключатиме Google від свого вмісту – Android Authority

Представник Reddit спростував повідомлення.

  • Reddit спростовує повідомлення про те, що компанія почне змушувати користувачів входити на сайт, щоб прочитати будь-що.
  • Звіт ґрунтується на спробі Reddit укласти угоду, щоб компанії, що займаються генеруванням ШІ, платили за його дані.
  • Якби Reddit вимагав від користувачів авторизуватися перед переглядом вмісту, це могло б запобігти відображенню результатів Reddit у результатах пошуку Google.

Побоювання, що Reddit може відключити Google від свого контенту, виникли минулого тижня після нового звіту. Тепер Reddit стверджує, що звіт неправдивий і все залишається без змін.

Минулої п’ятниці The Washington Post опублікувала матеріал, у якому стверджувалося, що Reddit може почати змушувати користувачів входити на сайт, перш ніж вони зможуть читати будь-який його вміст. Ця дія стане обов’язковою, якщо Reddit не зможе домовитися з компаніями, що займаються генеруванням ШІ, щодо оплати своїх даних.

Однак представник Reddit Кортні Гізі-Дорр сказала The Verge, що повідомлення не відповідає дійсності. Geesey-Dorr також сказав виданню, що «нічого не зміниться».

Якби Reddit запровадив таку бізнес-стратегію, це могло б стати проблемою для Google. Це рішення може призвести до того, що результати Reddit не відображатимуться в результатах пошуку Google.

Як зазначає The Verge, звіт не зосереджений лише на Reddit. У звіті йдеться про понад 535 новинних видань, які хочуть заблокувати доступ до своїх сайтів цим компаніям, що займаються створенням ШІ. Занепокоєння виникає через те, що генеративному штучному інтелекту потрібні дані для навчання. Через цю потребу такі компанії, як OpenAI і Microsoft, збирають на веб-сайтах будь-які доступні дані, які можна використати для покращення їх ШІ.

На початку цього року користувачі протестували Reddit у відповідь на зміни, які негативно вплинуть на сторонніх розробників. програми. У той час понад 7000 субредітів припинили свою діяльність. Якщо ви намагалися використовувати Google, щоб знайти дописи на Reddit протягом цього часу, найчастіше ви потрапляли до приватної спільноти. Цілком можливо, що це стане досвідом у майбутньому, якщо Reddit колись запровадить політику входу.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *