Зіткнулися з «вигоранням екрана» на вашому iPhone 15 Pro? Apple має для вас рішення

“Вигорання екрана” була помилка збереження зображення в iOS 17, яка залишала зображення-привид. На щастя, це можна виправити.

  • Кілька користувачів повідомили про проблему «вигоряння екрана» на iPhone серії 15.
  • Однак ця проблема не є апаратною помилкою, а проблемою збереження зображення в iOS 17.
  • Збірка iOS 17.1 RC вирішує проблему збереження зображення, і Apple дуже скоро розгорне iOS 17.1 у стабільній версії для всіх користувачів.

Серія iPhone 15 вносить деякі помітні зміни в лінійку iPhone, навіть більше, ніж ми бачили від Apple за останні роки. Але разом із цими змінами також з’явилися помилки, які серйозно вплинули на взаємодію з користувачем. Першою була проблема з нагріванням на iPhone серії 15 Pro, яку Apple знадобилося деякий час, щоб визнати, але потім її швидко виправили за допомогою оновлення iOS 17. Користувачі також скаржилися на проблему «вигоряння екрана», і майбутнє оновлення iOS 17.1 також вирішить це.

Ми відстежували повідомлення про вигоряння екрана на iPhone 15 Pro Max. за останні два тижні, оскільки кілька користувачів повідомили про те саме на subreddit Apple.

Вигоряння екрана є поширеною та добре задокументованою проблемою OLED-смартфонів, але зазвичай вона виникає з часом. Суть проблеми полягає в тому, що деякі частини дисплея псуються швидше через інтенсивне використання, яке може зміщувати видимі кольори екрана в одній області більше, ніж в іншій, залишаючи зображення «привид».

Однак , для вигоряння екрана важливий час, і iPhone 15 Pro на дуже ранньому життєвому циклі продукту страждає від вигоряння екрана. Крім того, у багатьох звітах точне записане зображення, на диво, відображалося лише тимчасово, але залишалося незважаючи на перезавантаження.

Виявляється, це не вигоряння екрана, а проблема збереження зображення в iOS 17. Apple випустила збірку iOS 17.1 Release Candidate для бета-тестерів, і надходять повідомлення, що це вирішило проблему збереження зображення.

Інші Redditors підтверджують, що оновлення iOS 17.1 RC вирішило проблему для них, вказуючи на те, що це справді помилка програмного забезпечення, а не апаратного збою OLED-дисплеїв на iPhone серії 15.

Якщо ви помітили проблему «вигоряння екрана» на вашому iPhone серії 15, ви можете або оновіть до збірки iOS 17.1 Release Candidate, зареєструвавшись у бета-версії, або зачекайте, доки оновлення буде випущено в стабільній гілці. Оскільки збірка вже отримала статус Release Candidate, Apple незабаром має випустити iOS 17.1 у стабільну гілку.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *