Мі обліковий запис: що це таке, як створити, відв'язати та видалити Мі account

Сучасна людина багато часу проводить в інтернеті, відвідуючи тематичні сайти, спілкуючись у соціальних мережах та переглядаючи відео на YouTube. Для авторизації у всіх сервісах використовується логін з паролем, або обліковий запис популярної соціальної мережі. Найчастіше користувачі вибирають другий варіант, тому що увійти до свого облікового запису можна лише за одне натискання. Це дуже зручно, особливо для тих людей, хто не хоче запам’ятовувати велику кількість паролів. На телефонах Xiaomi також є власний профіль, який отримав назву Mi обліковий запис. Давайте розберемося, що це таке, а ще розглянемо принцип створення і видалення.

Що таке Mi обліковий запис і для чого він потрібен

Якщо говорити простою мовою, то Mi account – персональний обліковий запис, призначений для авторизації у багатьох сервісах, а також для збереження даних користувача. Можна сказати, що це аналог електронної пошти Google, яка зараз дозволяє проходити реєстрацію та виконувати вхід на велику кількість платформ. Хоча відмінності між двома, начебто, одиничними сервісами існують.

Насправді, Mi обліковий запис буде корисний тільки тим людям, які користуються технікою Xiaomi. Він дозволяє виконувати авторизацію в багатьох додатках компанії, наприклад, Mi Fit і Mi Home. Також можна синхронізувати дані телефону з хмарним сховищем Mi Cloud, що допоможе відновити цінну інформацію при випадковій втраті або крадіжці пристрою.

Важливо розуміти, що якщо на смартфоні виконано авторизацію в Mi акаунті, то зловмисник практично не має жодних шансів скинути ваш пристрій до заводських налаштувань і почати ним користуватися. Після видалення всіх даних користувача та подальшого увімкнення телефону система вимагатиме ввести логін і пароль від облікового запису Xiaomi. Якщо цього не зробити, то повноцінно скористатися телефоном не вийде.

Як створити Mi аккаунт

А ось тепер ми підійшли до найцікавішої частини, а саме створення Mi account. Зробити це можна як через телефон, так і за допомогою комп’ютера. Спершу розглянемо реєстрацію на смартфоні. За традицією не допустити помилок вам допоможе покрокова інструкція, подана нижче:

 1. Відкриваємо налаштування.
 2. Переходимо до розділу «Mi account».
 3. На вибір надається два варіанти реєстрації: за номером телефону та електронною поштою. Вибираємо потрібний, натиснувши відповідну кнопку на екрані смартфона.
 4. Як приклад розглянемо створення облікового запису через Email. Вводимо справжню адресу електронної пошти, а потім натискаємо на кнопку «Далі». Не забудьте переконатися, що біля рядка з умовами використання та політикою конфіденційності стоїть галочка.
 5. Вигадуємо пароль, що містить 8-16 символів, а далі натискаємо по кнопці «Створити обліковий запис».
 6. Вводимо код перевірки і натискаємо по кнопці «Ок».
створення Mi облікового запису

Тепер залишається підтвердити номер мобільного телефону або адресу електронної пошти. У першому випадку вводимо у відповідне поле отриманий через SMS-повідомлення код, а в другому – дотримуємося рекомендацій інструкції:

 1. Заходимо в електронну скриньку та шукаємо листа з назвою «MI Verification Code».
 2. Відкриваємо його та натискаємо по помаранчевій кнопці «Activate account». Зверніть увагу, що посилання для підтвердження дійсне лише протягом 24 годин.
 3. Далі бачимо повідомлення, що наш Mi обліковий запис успішно створено.
підтвердження номера телефону для облікового запису Mi

Тепер залишається перейти у відповідний розділ налаштувань і виконати авторизацію. До речі, кожен обліковий запис має унікальний ідентифікаційний номер (ID), який бажано запам’ятати або кудись записати.

Щодо створення такого ж профілю на комп’ютері, то тут принцип дій аналогічний. Насамперед відкриваємо браузер і переходимо за адресою https://account.xiaomi.com/pass/register. Тут вибираємо свій регіон проживання та вводимо адресу електронної пошти. Під час реєстрації облікового запису через телефон слід натиснути на кнопку «Реєстрація за номером телефону».

Далі вигадуємо надійний пароль і вводимо код перевірки. Після цього клацаємо по кнопці «Надіслати».

створення пароля для Mi акаунту

Тепер перевіряємо вказану при реєстрації електронну пошту та знаходимо в ній лист від Xiaomi Corporation. Відкриваємо послання та клацаємо по кнопці «Activate account».

активація Mi облікового запису

При успішній активації в браузері відкриється сторінка, на якій буде вказано ідентифікаційний номер Mi облікового запису та прив’язана до нього електронна пошта або номер телефону.

Mі обліковий запис готовий

Як бачите, створити обліковий запис Mi не так складно, як здається.

Як відв’язати Мій обліковий запис від телефону Xiaomi

Якщо ви вирішили продати або поміняти телефон Xiaomi, обов’язково відв’яжіть поточний Mi account. Як це зробити докладно описано в наступному посібнику:

 1. Відкриваємо налаштування.
 2. Переходимо до розділу «Mi account».
 3. Натискаємо по кнопці «Вийти з акаунту».
 4. Підтверджуємо процедуру виходу, ввівши пароль від облікового запису.
як відв'язати Mi обліковий запис

Виконання поданої інструкції убезпечить ваші особисті дані від випадкового їх потрапляння до рук зловмисників.

Як видалити Мій обліковий запис

Якщо потрібно повністю видалити Mi account, тобто відв’язати від нього номер телефону або електронну пошту, скористайтеся наступною інструкцією:

 1. Переходимо за адресою https://account.xiaomi.com і виконуємо авторизацію в Mi account .
 2. Заходимо в розділ «Особиста інформація» і клацаємо по пункту «Налаштування».
 3. Натискаємо по кнопці «Видалити обліковий запис».
 4. На сторінці, що відкрилася, ставимо галочку. для підтвердження видалення, а потім клацаємо по кнопці «Видалення Mi облікового запису».

Зверніть увагу, що після виконання останнього кроку інструкції ваш Mi обліковий запис буде безповоротно видалено.

Таким чином, Mi account – обліковий запис у телефонах Xiaomi, що дозволяє виконувати авторизацію в багатьох сервісах та синхронізувати персональні дані. Видалити його можна як через телефон, так і за допомогою комп’ютера.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *