Як вимкнути пуш повідомлення від сайтів на Android телефоні в Chrome

На сьогоднішній день існує безліч браузерів, кожен з яких дозволяє переглядати сайти та користуватися багатьма сервісами. Під час роботи з веб-браузером слід бути дуже уважним, щоб випадково не підписатися на розсилку певного ресурсу. Однак часто люди не звертають увагу на вікна, що спливають, що призводить до появи незрозумілих сповіщень на екрані телефону. Давайте розберемося, що це таке, а також розглянемо, як відключити повідомлення від сайтів на Android телефоні або комп’ютері.

Що таке push повідомлення

Правильна назва цих докучливих оповіщень – push повідомлення. Це невеликі повідомлення, найчастіше рекламного характеру, які з’являються на телефоні або комп’ютері Anroid. Подібне повідомлення містить назву сайту, який його надіслав, а також зображення та заголовок. Натиснувши на нього, користувач потрапляє на вказаний ресурс, де швидше за все на нього чекатиме чергова реклама.

push повідомлення

Потрібно відразу зазначити, що ці сповіщення надсилає не браузер, а сайт, якому людина сама надала дозвіл на розсилку. Ви, мабуть, помічали на багатьох веб-ресурсах вікна, що спливали, де доступні два варіанти вибору: блокувати або дозволити. Якщо натиснути на першу кнопку, то нічого не станеться, а якщо на другу – то на ваш пристрій почнуть надходити повідомлення про нові статті або реклама.

Як вимкнути push повідомлення на Android

Вимкнути push повідомлення на телефоні, який працює під керуванням операційної системи Android, простіше простого. Однак принцип дій безпосередньо залежить від браузера. Пропонуємо розглянути процедуру відключення сповіщень в Google Chrome.

Google Chrome

Браузер Google Chrome за замовчуванням встановлений на телефонах Android, тому не дивно, що ним користується така велика кількість людей. У ньому принцип відключення повідомлень практично нічим не відрізняється від попереднього веб-браузера, однак самостійно знайти потрібний розділ не так і легко. Спочатку відкриємо вкладку з налаштуваннями:

  1. Натискаємо по трьох точках, розташованих у правому верхньому куті браузера.
  2. У вікні, що відкрилося, переходимо в розділ «Налаштування».
налаштування Google Chrome

А тепер залишається знайти потрібний розділ і вимкнути оповіщення, що, звичайно ж, допоможе зробити таку інструкцію:

  1. Відкриваємо вкладку «Повідомлення».
  2. Переходимо до розділу «Від сайтів» .
  3. Прибираємо галочку біля пункту «Сповіщення».
  4. Натискаємо за назвою сайту, розташованого у винятках, а далі вибираємо «Очистити та скинути».
відключення повідомлень від Google Chrome

Сповіщення вимкнуто, а це означає, що вони більше не турбуватимуть вас.

Як відключити повідомлення від сайтів на комп’ютері

Що стосується відключення push повідомлень на комп’ютері, то тут принцип дій знову-таки залежить від використовуваного браузер. Наприклад, у Google Chrome прибрати спливаючі вікна можна таким чином.

Спочатку клацаємо по трьох точках, розташованих у правому верхньому куті веб-браузера.

кнопка з трьома точками в Google Chrome на комп'ютері

У меню натискаємо по пункту «Налаштування».

налаштування Google Chrome на комп'ютері

У пошуковому рядку вводимо запит «Налаштування сайту» і клацаємо по знайденому пункту.

Переходимо до розділу «Сповіщення» та прибираємо галочку біля пункту «Запитувати дозвіл перед відправкою».

відключення повідомлень у Google Chrome на комп'ютері

Як бачите, відключити повідомлення від сайтів на комп’ютері зовсім не складно. Головне – уважно виконувати рекомендації інструкцій.

Таким чином, push повідомлення – спливаючі повідомлення, що з’являються на екрані комп’ютера або смартфона. Принцип їх відключення залежить від використовуваного браузера. При початковому налаштуванні веб-браузера рекомендуємо відразу заблокувати оповіщення, щоб потім не довелося їх відключати для кожного сайту.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *