Перенесення контактів з iPhone на Android

Перенести контакти з iPhone на Android можна майже тим самим способом, що й у зворотному напрямку. Однак, у зв’язку з тим, що у додатку «Контакти» на iPhone відсутні натяки на функції експорту, у деяких користувачів дана процедура може викликати питання (надсилання контактів по одному я розглядати не буду, оскільки це не найзручніший спосіб).

У цій інструкції прості кроки, які допоможуть перенести контакти з вашого iPhone на телефон Android. Буде описано два способи: один спирається на безкоштовне ПЗ, другий — з використанням тільки засобів Apple і Google. Додаткові методи, що дають змогу скопіювати не тільки контакти, але й інші важливі дані описані в окремому посібнику: Як перенести дані з iPhone на Android.

Програма резервного копіювання моїх контактів

Зазвичай у своїх посібниках я починаю зі способів, що описують, як зробити все необхідне вручну, але це не той випадок. Найзручніший, на мій погляд, спосіб перенести контакти з iPhone на Android — це використовувати безкоштовну програму для My Contacts Backup (доступно в AppStore).

Після встановлення програма запросить доступ до ваших контактів, і ви зможете їх відправити електронною поштою у форматі vCard (.vcf) самому собі. Ідеальний варіант – відразу відправити на ту адресу, доступ до якої є з Android і відкрити цей лист там.

Програма резервного копіювання моїх контактів на iPhone

При відкритті листа з вкладенням у вигляді vcf файлу контактів, натиснувши на нього, буде зроблено автоматичний імпорт контактів на Android пристрій. Також ви можете зберегти цей файл до себе на телефон (у тому числі й передати з комп’ютера), після чого зайти до програми Контакти на Android, і вже там вручну зробити імпорт.

Імпорт контактів iPhone на Android

Примітка: My Contacts Backup також може експортувати контакти у форматі CSV, якщо вам потрібна така можливість.

Налаштування типу експорту контактів

Експорт контактів з iPhone без додаткових програм та перенесення їх на Android

Якщо у вас увімкнена синхронізація контактів з iCloud (при необхідності, увімкніть в налаштуваннях), то експортувати контакти простіше простого: ви можете зайти на сайт icloud.com, ввести ваш логін та пароль, після чого відкрити «Контакти».

Виділіть всі потрібні контакти (утримуючи Ctrl при виборі або натиснувши Ctrl+A для виділення всіх контактів), а потім, натиснувши по значку шестерні, вибрати пункт «Експорт Vcard» — саме цей пункт і експортує всі ваші контакти у форматі (файл vcf) , що розуміється майже будь-якими пристроями та програмами.

Експорт контактів VCARD до iCloud

Цей файл ви можете, як і в попередньому способі, відправити по E-mail (у тому числі самому собі) і відкрити отриманий лист на Android, натиснути файл вкладення для автоматичного імпорту контактів в адресну книгу, скопіювати файл на пристрій (наприклад, по USB), після чого у програмі «Контакти» використовувати пункт меню «Імпорт».

Додаткова інформація

Крім описаних варіантів імпорту, якщо у вас на Android включена синхронізація контактів з обліковим записом Google, ви можете імпортувати контакти з файлу vcf на сторінці google.com/contacts (з комп’ютера).

Також є і додатковий спосіб збереження контактів з iPhone на комп’ютері Windows: шляхом включення в iTunes синхронізації з адресною книгою Windows (з якої вибрані контакти ви можете експортувати у форматі vCard і вже їх використовувати для імпорту в телефонну книгу Android).

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *