Представлено новий пристрій для злому iPhone правоохоронцями (3 фото)

Протистояння розробників засобів захисту інформації і хакерів триває. Однак у деяких випадках здобута в результаті злому електронних пристроїв інформація вимагається правоохоронним органам для розкриття і запобігання серйозних злочинів. Раніше була представлена перша комерційна версія системи GrayKey для розблокування iPhone.

Однак Apple в свою чергу посилила заходи захисту. Черговий виток протиборства корпоративних розробників і хакерів привів до появи нового пристрою, яке може зламувати не тільки яблучні пристрої на ОС аж iOS 12.3, але і гаджети, що працюють під Android.


Компанія Cellebrite з Ізраїлю оголосила про розробку пристрою під назвою Universal Forensic Extraction Device (UFED) Premium, створеного для того, щоб допомогти правоохоронним органам у розблокуванні та витягу даних із заблокованих сервісів iOS і Android. Використовуючи UFED Premium, поліція зможе отримувати інформацію з різних додатків, чатів, електронної пошти та ін.

За інформацією Cellebrite, пристрій дозволить отримувати доступ до інформації на iPhone і iPad, що працюють під операційними системами від iOS 7 до iOS 12.3. Також UFED може отримати доступ до мобільних гаджетів, які працюють під Android від компаній Samsung (Galaxy S6 – Galaxy S9), Huawei, LG, Motorola і Xiaomi


У зв’язку з цим для забезпечення надійного захисту Apple радить користувачам iPhone оновити свої пристрої до версії iOS 13 для ускладнення процесу видобування інформації з гаджета. Раніше стало відомо, що компанія Cellebrite надавала допомогу ФБР при зломі iPhone злочинців у 2015 році.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *