Тестові випробування оригінального методу викрадення паролів зі смартфона


Однією з основних завдань сучасних хакерів є злом і викрадення акаунта користувача смартфона. Вкрасти паролі користувачів смартфонів можна за допомогою фішингу. Нерідко хакери захоплюють управління камерою смартфона і безпосередньо записують усі дії користувача. Проте останнім часом поширення набули інші більш оригінальні способи підбору паролів за допомогою шпигунських програм.

Метод викрадення пароля з використанням мікрофону протестували вчені з Кембріджського університету. Такий спосіб підбору паролів ґрунтується на оригінальної методології, яка використовує мікрофон і спеціальний додаток. Програмне забезпечення розраховує по звуку відстань від мікрофона до точки на екрані, на яку натискає користувач. Потім йде розшифровка і підбір пароля.

Експериментатори в лабораторних умовах досягли порівняно непоганого результату. Були «розшифровані» 31 з 50 пін-кодів, при цьому на підбір кожного виділялося не більше 10 спроб. Більша кількість знаків значно підвищить надійність паролів від такого способу злому, однак не захистить на всі 100%. Фахівці порадили користувачам встановлювати на свої смартфони тільки відомі програми з офіційних джерел.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *