Steam Remote Play дозволить запускати важкі ПК-ігри на найслабкіших пристроях (2 фото)

Компанія Valve оголосила про запуск корисного і цікавого оновлення для Steam з удосконаленою опцією віддаленого режиму запуску комп’ютерних ігор. Досі Steam In-Home Streaming дозволяла трансляцію ігор з комп’ютера на інші пристрої, підключені до загальної домашньої мережі. Відтепер гравці не будуть обмежені стінами свого будинку. Тепер з’явиться можливість запуску ігор навіть на слабких комп’ютерах в будь-якому місці на планеті, лише б там був доступ до Wi-Fi.

Нова опція отримала назву Steam Remote Play. Як зазначили в Valve, поки її запустили експериментально. Програма дозволить геймерам транслювати свої ігри з одного ПК на інший, на них тільки треба встановити Steam. Користувачеві потрібно буде інтернет, а також підключення до центру даних Steam.


Розробники дозволили запускати комп’ютерні ігри віддалено на iOS, Android, Windows, macOS, Linux і телевізорах. Таким чином, при наявності потужної ігрової станції в будинку, переносного гаджета (ультрабука/ноутбука, смартфона, планшета), здатного запустити Steam, і стабільного інтернету в GTA5 можна буде грати де завгодно: і в готелі, і в лісі, і у дворі свого будинку.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *