Що означає зірочка на екрані телефону з Android

Багато користувачів телефонів під керуванням Android виявляють на екрані значок у вигляді зірочки. Даний значок знаходиться в самому верху екрана, на панелі повідомлень, поруч із батареєю та системним годинником.

Якщо ви також виявили такий, то ця стаття повинна вам допомогти. Тут ви дізнаєтеся, що означає зірочка екрані телефону з операційною системою Android і як її прибрати якщо вона вам не потрібна.

Зірочка на екрані телефону може з’являтися на моделях з операційною системою Android 5.0 Lollipop або нова. Цей значок означає, що увімкнено особливий режим показу повідомлень, який називається «Важливі». У режимі «Важливі» відображаються лише необхідні повідомлення, що дозволяє менше відволікатися на телефон.

Щоб прибрати зірочку з екрана телефону, потрібно натиснути на кнопку зменшення або збільшення гучності звуку. При цьому на екрані з’явиться невелике спливаюче вікно, в якому можна буде настроїти гучність та змінити режим показу сповіщень. Тут буде доступно три варіанти:

  • Не турбувати (None);
  • Важливі (Priority);
  • Всі (All);

Виберіть варіант « Все» і зірочка зникне з екрана телефону, а ви почнете отримувати всі повідомлення, що надходять.

як прибрати зірочку з телефону на Android

Якщо заходьте назад включити режим « Важливі», це робиться аналогічним способом. Натискаєте кнопку зміни гучності і вибираєте варіант «Важливі». При цьому ви зможете вказати, на скільки годин ви хочете увімкнути цей режим.

Також при включенні режиму «Важливі» можна натиснути на значок шестерні і перейти в налаштування даного режиму. Тут можна налаштувати, які сповіщення потрібно вважати важливими, а які ні.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *