Як вимкнути звук та вібрацію клавіш клавіатури на Android телефоні або планшеті

На багатьох телефонах Android за замовчуванням увімкнено звук клавіатури та вібрація, причому як для клавіатури набору тексту, так і при наборі телефонного номера. І ті, й інші звуки, а при необхідності і вібрацію легко вимкнути.

У цій інструкції докладно про те, як відключити звук клавіатури для введення тексту та номеронабирача в телефоні спочатку на чистому Android (або будь-якому телефоні з клавіатурою Gboard), потім на смартфонах Samsung Galaxy. За аналогією необхідні налаштування можна знайти і на інших Android телефонах чи планшетах.

Як вимкнути звук та вібрацію клавіатури на телефоні з чистим Android

Як приклад далі використовується смартфон з чистою Android 9 і клавіатурою Google Gboard, те саме буде і на Android 10, на попередніх версіях параметри можуть трохи відрізнятися (а деякі – відсутні), але суть залишається тією ж. Параметри звуків натискань та вібрації на Android в даному випадку можна знайти у двох незалежних розташуваннях:

  1. Натисніть Установки — Звук — Додатково — Інші звуки та вібросигнали. Тут можна вимкнути звук при наборі номера, звук натискання на екран і вібрацію при торканні екрана.

Вимкнути звук клавіатури на чистому Android

  1. Відкрийте клавіатуру Gboard (для цього достатньо натиснути будь-яким полем введення в будь-якій програмі), а потім натисніть по значку налаштувань (шістка). Виберіть «Параметри».

Відкрити налаштування клавіатури Gboard

  1. У розділі «Натискання клавіш» та вимкніть звук при натисканні клавіш, а при необхідності – вібрацію.

Вимкнути звук клавіатури Gboard

На цьому все ніяких звуків клавіатури при наборі тексту або номера телефону більше не буде.

У випадку, якщо ви використовуєте сторонню клавіатуру на Android, схожим способом можна знайти і її налаштування, а там можливість відключити звук натискання клавіш.

Вимкнення звуку та вібрації клавіш на Samsung Galaxy

Порядок відключення звуку натискання клавіатури та вібрацію при натисканні на смартфонах Samsung Galaxy приблизно той самий:

  1. Зайдіть до Установки — Звуки та вібрація — Вібрація/системні звуки.

Налаштування системних звуків Samsung Galaxy

  1. Вимкніть непотрібні пункти: наприклад, звук клавіатури набору номера та клавіатури Samsung. Тут же нижче можна вимкнути і вібрацію для сенсорного введення та клавіатури Samsung.

Вимкнути звук клавіатури телефону Samsung Galaxy

  1. Якщо ви використовуєте як клавіатуру не стандартну клавіатуру Samsung, а Samsung Keyboard Neural, відкрийте її (просто натиснувши по будь-якому полю введення, будь-де на телефоні), а потім натисніть по кнопці налаштувань.

Відкрити налаштування Samsung Neural Keyboard

  1. Виберіть “Розкладка та відгук клавіатури”, а потім “Зворотний зв’язок при натисканні”.

Налаштування зворотного зв'язку Samsung Neural Keyboard

  1. Вимкніть звук і, якщо потрібно, вібрацію при натисканні.

Вимкнути звук Samsung Neural Keyboard

Якщо ви використовуєте клавіатуру Gboard на вашому смартфоні, то кроки для відключення звуку клавіатури в її налаштуваннях будуть тими ж, що і для випадку з чистою ОС Android.

Сподіваюся, інструкція допомогла. Якщо на вашій марці телефону шлях суттєво відрізняється, буду вдячний коментарю із зазначенням марки та конкретного шляху для відключення звуку клавіатури Android та вібровідгуку – можливо, ви комусь допоможете.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *