Як прибрати вібрацію на клавіатурі Android

Якщо ви придбали новий Android смартфон або зробили скидання налаштувань на старому смартфоні, то ви можете зіткнутися з тим, що майже всі дії в системі підтверджуються короткою вібрацією. Деяким користувачам подобається така вібрація, але найчастіше вона дратує.

Якщо вам також не подобається таке постійне вібрування, ви можете його відключити. У цій статті ми розповімо про те, як прибрати вібрацію на клавіатурі Android, а також при натисканні на системні кнопки на кшталт кнопок «Додому» або «Назад».

Отже, якщо вас дратує вібрація при використанні клавіатури Андроїд і ви хочете її прибрати, то вам потрібно відкрити Налаштування Андроїда і перейти в розділ налаштувань, який називається “Мова та введення”. У цьому розділі зосереджено всі налаштування системи, які стосуються введення тексту з клавіатури. Для того, щоб прибрати вібрацію на клавіатурі Андроїд, тут потрібно відкрити підрозділ «Віртуальна клавіатура».

Після цього відкриється список встановлених у системі клавіатур. Тут потрібно вибрати клавіатуру, яку ви використовуєте для набору тексту. Зверніть увагу, що “Голосове введення Google” це не клавіатура, а технологія набору тексту за допомогою диктування. У нашому випадку ми обираємо Google Клавіатура. Ваша клавіатура може називатися по-іншому. Наприклад, це може бути «Клавіатура Samsung» або «Клавіатура LG».

Після того, як ви вибрали потрібну клавіатуру, вам потрібно перейти в її налаштування. Для цього знайдіть під розділ «Налаштування» і відкрийте його.

У налаштуваннях клавіатури можна усунути вібрацію. Для цього потрібно вимкнути функцію “Вібрація при натисканні клавіш”. Слід зазначити, що у ваших налаштуваннях ця функція може називатися трохи інакше. Наприклад, «Вібровідгук клавіш» або щось таке.

забираємо вібрацію при натисканні клавіш

Також тут можна ввімкнути або вимкнути звук при натисканні клавіш та інші налаштування клавіатури.

Як прибрати вібрацію на системних кнопках Android

Описані вище дії прибирають вібрацію при використанні клавіатури Андроїд , але у вас може залишатись вібрація при натисканні на системні кнопки Андроїда. Наприклад, при натисканні на кнопку «Додому» або «Назад».

Якщо ви хочете прибрати і ці вібрації, то вам потрібно відкрити Налаштування Андроїда, перейти в підрозділ «Звук» та відкрити «Інші звуки».

відкриваємо розділ налаштувань Інші звуки

У цьому розділі можна прибрати вібрацію при натисканні на системні кнопки Андроїд. Для цього потрібно вимкнути функцію «Вібровідгук».

Крім вібрації тут можна прибрати звуки, які з’являються під час набору номера, блокування екрана або розряду акумулятора.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *