Що таке Badoo та як воно працює?

Badoo — додаток для знайомств із 460 мільйонами користувачів по всьому світу. Працює в понад 120 країнах та більш ніж 40 мовах, у Латинській Америці у нього вже понад 100 мільйонів користувачів. І він також дуже успішний в Іспанії, Італії та Франції. За словами відповідальних осіб, це «додаток для онлайн-знайомств, в якому цінується щирість».

Є багато способів зустрітися з кимось, щоб випити чи піти кудись погуляти. Соціальні мережі, наприклад, відкривають багато можливостей. Але якщо ви хочете знайти партнера, найпряміший шлях — через такі програми, як Badoo. Ідея полягає в тому, щоб об’єднати людей зі схожими інтересами та уподобаннями. Як тільки ваша пара збігається, ви зможете спілкуватися та робити все, що завгодно. Але давайте поступово.

Що таке Badoo і для чого воно потрібно?

Badoo — додаток для знайомств. Додаток для знайомств з людьми, які бажають піти кудись разом або побудувати інтимні чи романтичні стосунки. Спорадично чи з деякою періодичністю. Так, справді. Мета програми — познайомити вас із людьми поблизу вас. І щоб все пройшло добре, сенс Badoo — знайти людей із загальними смаками, щоб без проблем розтопити лід.

Отже, з одного боку, Badoo допомагає знайти людей, з якими можна зав’язати стосунки. Відповідно до ваших інтересів і те, що ви вказуєте у своєму особистому профілі. А як тільки відбувається збіг смаків та захоплень, програма сама полегшує контакт між ними за допомогою чату або відеодзвінка. Також можна обмінюватися фотографіями, надсилати нотатки або аудіоповідомлення… Коротше кажучи, встановити зв’язок у додатку, якщо обидві людини дадуть дозвіл. Що буде далі, залежатиме від вас двох. Всередині або зовні Badoo.

Як працює Badoo

За словами його творців, «Badoo створений для простого та інтуїтивного використання». Перше, що вам потрібно зробити, коли ви вперше заходите в цю програму, це зареєструватися, що передбачає створення профілю користувача з однією або декількома фотографіями, описом себе, вибором ваших уподобань і уподобань, того, що ви шукаєте в цій соціальній мережі або додатку для знайомств і т. д. Це вимагає часу, але що більше інформації ви надаєте, тим точніше будуть ваші збіги з іншими користувачами.

На основі наданих вами даних на вкладці «Зустрічі» з’являться люди, що відповідають вашим уподобанням і уподобанням. Або, якщо хочете, ви можете пошукати користувачів у відповідному розділі. Таким чином, більшу частину часу, який ви проводите на Badoo, ви голосуватимете за цих користувачів, подобаються вони вам чи ні. Так чи ні. Так просто, як що. І якщо між ними обома буде відповідь «так», «сформується З’єднання, і ви зможете почати спілкуватися». Звичайна операція в більшості програм для онлайн-знайомств.

Переваги та недоліки Badoo в порівнянні з іншими додатками для знайомств

Перша перевага Badoo в тому, що це додаток-ветеран. За плечима компанії вже майже 20 років, і вона, як і раніше, знаходиться у чудовій формі в секторі, в якому конкуренція нещадна. І, як ми говорили раніше, він має мільйони користувачів охочих знайомитися з кимось новим. Таким чином, у вас є набагато більше можливостей, ніж якщо ви вибрали додатки для знайомств з меншою кількістю користувачів.

Ви можете оживити його фотографіями та час від часу додавати новий контент. Також ви можете вказати, чим ви займаєтеся професійно, ваші уподобання, хобі, переваги… Коротше кажучи, поясніть всім, хто ви і що ви, щоб краще знайти, з ким провести час. З іншого боку, такий рівень налаштування дозволяє вирішити, який тип людей вам потрібен: стать, місце розташування, вікова група… Ви навіть можете вказати свій настрій, тобто, які відносини ви шукаєте або які емоційне стан, в якому ви знаходитесь.

Якщо ваш профіль збігається з профілем інших користувачів Badoo, однією з великих переваг цієї програми є те, що вона пропонує кілька способів спілкування. Класичний варіант – чат або обмін миттєвими повідомленнями. Але також можна здійснювати відеодзвінки або надсилати та отримувати аудіоповідомлення. Таким чином, Badoo використовується не тільки для знайомства з новими людьми, але й для спілкування з ними.

Щодо недоліків, найбільш помітним є модель підписки Badoo. Незважаючи на те, що програма є безкоштовною і за її використання не потрібно платити, програма постійно посилається на Badoo Premium та її переваги перед безкоштовною версією. Проміжне рішення між не оплатою та оплатою Badoo — у кредитах. Ви можете отримати їх платно або безкоштовно, переглядаючи відео. З їх допомогою ви купуєте повідомлення, голоси та інші дії. Без кредитів користувальницький досвід вкрай обмежений.

Поради, як призначити побачення на Badoo

Перша відмінна порада, як досягти збігу на Badoo — це присвятити час своєму профілю. Не лише при першій реєстрації у додатку. Іноді рекомендується заповнювати інформаційні поля у вашому профілі. Таким чином, ви полегшите іншим користувачам пошук вас або відповідність вашим смакам та захопленням. Публікація фотографій також допомагає.

Поради, як призначити побачення на Badoo

В іншому випадку найшвидший спосіб підписатися на Badoo Premium. Це платна версія програми. Підписка Badoo Premium за невелику щомісячну платню зробить вас помітнішим. Тобто більше людей побачать ваш профіль у своїх пошуках. Ще однією перевагою є те, що у платній версії Badoo ви побачите «кому ви подобаєтесь», тобто людей, яким ви сподобалися, навіть якщо ви не відповіли їм взаємністю. Таким чином, ви можете переосмислити це, щоб знайти збіг. Серед інших переваг: нескінченна кількість голосів, повідомлення з більш високим пріоритетом, необмежену кількість фільтрів тощо.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *