Tinder Top Picks: що це таке і як дізнатися, чи я кандидатом

Tinder не перестає дивувати, і одна з функцій, яка наробила найбільше шуму, – це Top Picks. Що це таке і як дізнатися, чи можете ви претендувати на це право? Розповідаємо вам все, що потрібно знати.

Що таке Top Picks у Tinder

Top Picks у Tinder — це добірка фотографій профілю, які додаток представляє вам кожен день. Функція схожа на друзів, які рекомендують вам фільми або ресторани, але в цьому випадку вона рекомендує людей, які могли б стати вашим наступним побаченням.

Tinder використовує чарівний алгоритм (ну, не такий чарівний, але досить розумний), який аналізує ваші смаки, інтереси та поведінку в додатку, щоб показувати вам профілі, які можуть вас зацікавити.

Хоча ви можете користуватися цією функцією безкоштовно з деякими обмеженнями, є також можливість оформити передплату (Tinder Gold або Tinder Platinum), що збільшує ваші шанси знайти когось особливого серед щоденних рекомендацій.

Як стати Top Picks у Tinder

Як стати кандидатом у Top Picks на Tinder

Tinder не розкриває, як саме виконується вибір, але є деякі підказки, які можуть вказувати на те, що ви знаходитесь у списку VIP. Якщо ви активні в програмі, якщо ви заповните свій профіль цікавими фактами та фотографіями, які покажуть вас такими, які ви є, цілком ймовірно, що вас вважатимуть ідеальним кандидатом у Top Picks.

І ось найголовніше: позитивно взаємодійте зі своїми збігами. Не будьте тим, хто просто ставить лайк і зникає, беріть участь у розмовах і ведіть їх природно та невимушено. Тільки тоді ви матимете більше шансів стати кращим вибором Tinder.

Як обираються Top Picks у Tinder, як стати кандидатом?

Дізнатися, чи є ви кандидатом у Top Picks у Tinder, дуже просто. Якщо ви помітили, що додаток привертає до вас більше уваги, наприклад, завдяки високоякісним збігам або збільшенню кількості взаємодій, велика ймовірність, що ви потрапили до заповітного списку.

Звичайно, є певні фактори, які впливають на вибір найкращих кандидатів, такі як вік, місце розташування, інтереси і, звичайно ж, ваша природна чарівність. Але не хвилюйтеся: якщо ваші розмови течуть як вода і закінчуються успішними побаченнями, це теж має велике значення.

Як переглянути Top Picks в Tinder

Щоб бачити Top Picks у Tinder, не потрібно семи п’ядей у ​​лобі. Це так само просто, як поставити суперлайк одному з профілів. Для цього виконайте такі дії:

  1. Відкрийте Tinder на мобільному пристрої.
  2. Торкніться піктограми ромба, що відображається внизу головної сторінки.
  3. Перейдіть до розділу Top Picks вгорі.
  4. Сканування профілів виконується кожні 24 години. Залежно від версії Tinder, у вас буде кілька щоденних профілів у кожній категорії.
  5. Проведіть пальцем вправо, якщо хтось вас цікавить, або вліво, щоб відхилити.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *